Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Otthoni munka leetséges GYES...

Bucibabuci kérdése:

Otthoni munka leetséges GYES mellett?

Figyelt kérdés

Szeretnék dolgozni ha kisfiam betölti az 1 éves kort, valaki tud olyan munkát, amit 3 és 1 éves gyerek mellett lehet csinálni?

A nagy oviban, a kicsit nem tudom kire hagyni, ezért kérek itt segítséget, valaki hátha tud olyan munkát amit ő is csinál és nem átvágás. Köszönöm.


2010. márc. 1. 14:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%

Szia, én dolgozom itthon 1 éves kisfiam mellet, ha gondolod átküldöm az infókat, csak írj egy privit hogy mehet az infó!

Nem átvágás, nem fizess hogy dolgozhas típus!

2010. márc. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%

Légyszi nekem is át tudod küldeni az infót.

Köszi.

2010. márc. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Szia! Nekem is át tudnád küldeni az infót? Előre is nagyon köszi!
2010. márc. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Nekem is el tudnád küldeni?:)
2010. márc. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Engem is érdekelne, át tudnád küldeni?? köszi
2010. márc. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%

Első vagyok, sziasztok! Csak olyannak küldöm az infot, aki privátban kéri.Bocsi, de muszály a spam feljelentések elkerülése végett.

Nem tudom hogy írtatok-e privit, de aki írt, annak már válaszoltam.

Amugy van köztetek olyan is akinek nem tudok privit küldeni.

Szóval várom a priviket! :)

2010. márc. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót, de az ilyen piramisos dolgot nem nagyon kedvelem, én konkrét munkát akartam, nem ilyet, hogy mindenki beszervez mindenkit maga alá. De úgy látom nem vagyok egyedül, mindenkinek jól jönne egy kis plusz. Még várok más lehetőséget is, hátha van aki megosztaná másokkal is.
2010. márc. 2. 14:06
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
Lehet dolgozni gyes mellet akár még 8 órában is, hogy ezt melyik cégnél teszed, azt te választod meg. Nekem is nem sokára letelik a gyedem, én is szeretnék valami itthon végezhetőt, így át tudnád küldeni nekem ami ajánlatot kaptál, persze hogyha többen is végezhetik!?
2010. márc. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Utolsónak! Az első válaszolótól kérdd az infót, ő fog utánnad pénzt kapni:)

Dolgozni mehetnék 8 órában is, de nem tudom kire hagyni a picit, bölcsi kizárva, ezért akartam rendes itthoni munkát, ha tud valaki ilyet és meg akarja velünk osztani írhatna, de nem sokan tudnak úgy látom, mert szerintem ha tudna valaki biztos megosztaná velünk.:)

2010. márc. 4. 15:50
 10/13 anonim ***** válasza:

Aki mlm-re nyitott írjon, én 8 hónapos lányom mellett csinálom.

Csak privátban.

2010. márc. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!