Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek volt abortusza már?

Kinek volt abortusza már?

Figyelt kérdés
Miért volt ? Nem bánta meg a későbbiekben? (Csak kíváncsi vagyok a közvéleményre,azért kérdezem)
2010. febr. 26. 13:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Nekem még nem volt.
2010. febr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Nekem volt (ezért majd le leszek pontozva), tudom, hogy akkor nem voltak alkalmasak a körülmények. Ezért nem bántam meg. Azért meg bánom, hogy elvesztettem azt a babát, és gondolni is szoktam rá.Tehát azért volt, mert rosszkor jött, fiatal is voltam, éretlen és a párom testvére genetikusan öröklődő betegségben halt meg -gondolhatod. Azóta már van egy lányom, kiderítettük a genetikai hátteret, érettebb lettem, de még így sem könnyű az anyaság.
2010. febr. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%

Nekem is volt egyszer.

Három gyerek után 36 évesen spirál mellett lettem terhes ikrekkel, nem volt kérdés mit teszek...

2010. febr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nemtudom hogyan tudnám kitörölni és másik topicba beírni :S

Csak kíváncsi vagyok amúgy erre az egészre,gondolkodtam rajta hogyha nekem becsúszna nem lennék rá képes,egyből elöntene az anyai ösztön :)

2010. febr. 26. 13:57
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Kedves kérdező, nem tudhatod, mit hoz az élet, engem is elöntött, de küzdenem kellett ellene, mert mindenkinek rossz lett volna.
2010. febr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tudom. Anyukámnak anno kellett egy, a baba érdekében :( Nem ítélem el azt akinek bármi okból is volt abortusza
2010. febr. 26. 14:39
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Sajnos volt 9 éve és a mai napig eszembe jut:(Nagyon nagyon sirtam utána.Maga az abortusz bántott nagyon.De utólag jobb hogy igy alakult az akkori páromtól van már egy lányom de már nem vagyunk együtt.Most van egy nagyon jó kapcsolatom boldogok vagyunk.Viszont most 2 éve nem jön a baba:(Sokszor arra gondolok h ez a bűntetésem...és ilyenkor mégjobban lelkifurdalásom van de muszály volt az akkori körülmények miatt:(
2010. febr. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%

Kiváncsi volnék ki pontozott le.

Biztos az, aki akkor is kipottyantaná, ha a 10. gyereke lenne és szakadt rongyba járatná, idóta, abortuszellenes p x csák.

Bocs nem tehetek róla, hog SPIRÁL mellett terhes maradtam.

2010. febr. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsére nem volt, de van egy ismerősöm, 20-21 éves és már vagy 3-4 abortuszon túl van...teljesen ki vagyok akadva.... szerintem vannak olyan helyzetek amikor ez a "legjobb döntés"...
2010. febr. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tudtommal ha valaki spirál mellett lesz terhes, nem is nagyon tarthatja meg a babát, mert nem lenne egészséges.
2010. febr. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!