Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek, esélyes lehetek még?

Alexandra156 kérdése:

Szerintetek, esélyes lehetek még?

Figyelt kérdés

Szóval arról van szó, hogy a párommal már szeretnék babát, viszont eddig még sajnos nem jött össze. A menstruációm nagyon kiszámíthatatlan, viszont most az előző menstruációm óta,eddig 40 nap telt el, ami már viszonylag sok. Kalkulátor szerint a 6. hétben vagyok/lehetek, viszont semmilyen tünetem nincs azon kívül, hogy nem jött meg. Csináltam tesztet ( Xepil.t) de az is negatív lett.Szerintetek reménykedhetek még, hogy esetleg később volt peteérésem?

Nőgyógyászhoz csak másfél hét múlva tudok elmenni,mert akkor leszek szabadságon !

Kérem, aki nem tud normális választ adni, az ne írjon.Aki pedig válaszol,annak nagyon szépen köszönöm !



2015. máj. 22. 16:57
 1/5 Anndrea válasza:
Próbálj meg egy másik féle tesztet is, ha az is negatív akkor sajnos még nem sikerült. Bár elvileg a 6. héten már ki kellene mutatnia.
2015. máj. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hétfőig még várok az újabb teszttel, olvastam több helyen is, hogy volt akinek a későbbi peteérés miatt csak a 7.-8.héten lett pozitív a teszt.

Addig csak reménykedem.

2015. máj. 23. 04:42
 3/5 Anndrea válasza:
Azért drukkolok! Írj, hogy mi lett. :)
2015. máj. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Lett egy halvány pozi tesztem azóta.

Azthiszem a tünetek is lassan jönnek elő, de nem stresszelek rá . Amint tuti eredményem lesz, mindenképpen írok !

2015. máj. 25. 12:48
 5/5 Anndrea válasza:
Szia! Mi újság? Sikerült?
2015. aug. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!