Esélyes lehetek?

Figyelt kérdés
Dec.1-jén jött meg utoljára,általában 30-31 naposak a ciklusaim.Mensi elmúlása után 2 ill. 8-10. nap körül(már nem tudom pontosan) voltunk együtt utoljára védekezés nélkül. Hónap közben időnként fájdogált a hasam,de csak enyhén.Még mindig nem jött meg, viszont kb 1-2 hete folyásom van,de vagy átlátszó vagy kicsit sárgás, enyhén szagos. A melleim abszolút nem fájnak,pedig ilyenkor már szoktak. Az utóbbi 3 napban sűrűn kap el szédülés, remegés gyengének érzem magam és fáradékony vagyok. Örülnénk a babának,de azért még nem állunk rá a témára 100%-ig, van tervünk előtte:) nem lenne baj, ha jönne, ezért nem is mindig védekezünk.Szerintetek inkább valami bajom van,vagy esetleg lehet baba a dologban?? Tesztelni még nem akarok,kicsit félek a csalódástól.Csináltam pár hónapja,mert akkor 10 napot késett,pedig rosszulléteim sem voltak,de neg.lett,mégis csalódtam picit.
2013. jan. 4. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem tűnik terhességnek. A sárga szagos folyás egyértelműen valamilyeb fertőzésre vagy gyulladásra utal. Szerintem ez okozza a kimaradt vérzést is.
2013. jan. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, esélyes vagy, de ezt szerintem Te is tudod! Ismerős helyzet, ilyenkor az ember minden tünetet a terhesség jelének érez - mert lehet valóban az - és megerősítést vár. Pedig erre csak a terhességi teszt tud leghamarabb válaszolni...

Csak annyit tudok mondani, hogy én életemben 4x éreztem hasonlót. Kétszer valóban terhesség volt az oka, kétszer pedig sajnos semmi, csak késett a menzim.

Szerintem már holnap tesztelhetsz reggeli vizeletből.

Drukkolok Nektek! :)

2013. jan. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50-50%!De részemről jobban hajlok arra,hogy v.mi fertőzésed van.
2013. jan. 5. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Nem mindig sárgás, inkább átlátszó. Remélem nem fertőzés...sajnos volt már, de az másmilyen volt nekem. Ha a hétvégén nem jön meg, tesztelek mindenképpen. Szerintem nem beszélem be magamnak,mert annyira nem ülünk a témán, bár örülnénk nagyon a picinek.
2013. jan. 5. 09:39
 5/6 A kérdező kommentje:
Már túl vagyok 2 teszten,mindkettő negatív, de még mindig semmi. Tegnap volt pár csepp barnám,és ennyi. A melleim is érzékenyek már. Késhet ennyit,úgyhogy tényleg nincs baba? Vagy tévedhet 2 teszt??
2013. jan. 11. 12:00
 6/6 anonim ***** válasza:

December 1-től már eltelt másfél hónap. Egy doki vérből illetve vizeletből ki tudja mutatni, h baba vagy más van a dologban. Bolti tesztek nem 100%-sak csak 99, de a kórháziak 99,9. Én elmennék a helyedbe, ha már 2 hete majdnem, h késik.

24/N

2013. jan. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!