Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen papírokra van szüksége...

Milyen papírokra van szüksége 20 hónapos babámnak, ha repülővel Spanyolországba utazunk?

Figyelt kérdés
Kell valami egyáltalán az ő részéről?
2010. febr. 16. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Útlevelet kell neki csináltatnod,esetleg személyit is elfogadnak.Az okmányirodát hívd fel,megmondják.A személyi ingyenes,de az útlevélért fizetni kell.
2010. febr. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, kell neki útlevél. Okmányirodában, mindkét szülő jelenlétében csinálják meg.
2010. febr. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Személyi is jó, nemrég olvastam, hogy van már babáknak is személyi, pont ilyen esetekre, így ahova te tudsz személyivel utazni, oda neki is elég ez.
2010. febr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, ezt én is tudom. Viszont azt is olvastam, hogy ha nem megy apa és anya is, akkor beleköthetnek, hogy hol van a másik fél írásos nyilatkozata, hogy külföldre viheted a gyereket. Ugyanis a személyi elkészítéséhez elég az egyik fél.
2010. febr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, értem. Hát az meglehet. Akkor tényleg érdemesebb útlevelet csináltatni, és akkor tuti nem lehet belőle gond. De ha hármasban utaznak, akkor végülis a személyi is elég kell legyen, hiszen ott vannak mindketten, nem?
2010. febr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!