Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány éves korában merted...

Hány éves korában merted először egyedül hagyni gyermeked?

Figyelt kérdés
természetesen csak egy rövid időre
2015. márc. 13. 13:00
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
teszem azt, míg leszaladsz valamiért a sarki kisboltba, legfeljebb 10 percre
2015. márc. 13. 13:06
 2/21 anonim ***** válasza:
11%

Több ilyen kérdés is volt már, csak a keresőt kellene használni.


Nincs gyerekem, de 5 évesen már simán otthon hagytak arra a rövid időre amíg elmentek az egy utcányira levő boltba.

2015. márc. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
köszönöm első, ezek szerint nem téged kérdeztelek
2015. márc. 13. 13:09
 4/21 anonim ***** válasza:
31%
Hát én még nem hagytam egyedul:11 éves. Ez leginkább két dolog miatt van: egyrészt mindig van itthon valaki, másrészt még nem annyira érett, hogy egy veszélyhelyzet esetén felmerje, van e lehetősége és ideje a kisallatait menteni maga előtt. A múltkor be indult a tűzjelző csak úgy és ahelyett hogy azonnal a földszintre ment volna, ahogy megbeszeltuk ment a padlasterbe a macsakat keresni....
2015. márc. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%

Hát én most kaptam letolást, hogy miért nem viszem ki magammal az alvó négyhónapost, miközben kertet rendezek. Ha jobb idő lenne, akkor vinném, de így inkább beszaladok negyedóránként.

Sőt, azért is letolt az illető, hogy a nagyot úgy vittem oviba, hogy a pici itthon aludt az apjával(éjszakás műszak)

2015. márc. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

8 éves volt a lányom, amikor egyedül járt iskolába, onnan haza...mifelénk nem volt iskolai napközi rendszer.


Reggel hatkor elmentünk dolgozni, hétkor telefonon ébresztettem, felkelt, felöltözött, megette a kikészített reggelit, elment a suliba, 12-kor hazament...játszott, tanult, aludt...egy idő után megmelegítette a kaját mire- 4-kor- hazaértünk.

2015. márc. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
13%
A sarki kisboltba? hát nem költöttem, öltöztettem fel a néhány hónapost, hogy lefussak kenyérért.
2015. márc. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%

Attól függ, mit értesz rövid idő alatt.

Engem például már 6-7 évesen otthon hagytak arra az 5-10 percre amíg leszaladtak a boltba.

9-10 éves koromtól hazamentem, és otthon tanultam napközi helyett, és legalább 2-3 órát egyedül voltam otthon, míg anyumék hazaértek.

2015. márc. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Huh, azóta elintéztem és azóta is alszanak, mint a tej :)

A fiúk pár nap múlva lesznek 3 évesek, még soha nem hagytam őket egyedül, de most mindenképp le kellett szaladnom a boltba és senkit nem tudtam megbízni, hogy átjöjjön, úgyhogy lóhalálában, 8 perc alatt megjártam.

Soha nem lehet tudni, bármikor bármi történhet.

2015. márc. 13. 13:57
 10/21 anonim ***** válasza:
50%
kemény vagy, de amúgy ezért fel is jelenthetnének. a sok ilyen típusú kérdésben már le volt írva, hogy törvény szerint 12 év alatti gyereket felügyelet nélkül hagyni egy lakásban gondatlan veszélyeztetésnek minősül. ha bármi történik a gyerekekkel akkor börtönbe is zárhatnak. na mindegy. sokan nem tudnak erről azért. de gondoltam szólok.
2015. márc. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!