Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után, mikor lehet a...

Szülés után, mikor lehet a leghamarabb szoliba menni? Tényleg segít a szoli a tejtermelődésben?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:
A szolárium bőrrákot okozhat!A tejtermelésben nem segít,de a tejnek árthat.
2010. febr. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet szoliba menni, de nem ajánlott. A gyermekágyi vérzés előtt nemigen tudsz elmenni, mert az első pár vérzésnél nem szabad tampont használni. A tejtermelésre nincs befolyásan, viszont ha mégis mész szoliba, vigyázz a fertőzésveszélyre - "alul" is, és a mellednél is (nyitott tejcsatornák), szóval ne nagyon feküdj hason szerintem - vagy álló szoliba menj, ott a legkisebb a fertőzés lehetősége
2010. febr. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki,hogy szülés után kerüljem a szolit 2-3 hónapig.Utána viszont,ha szoptatsz a meleggel kell vigyázni,ugyanis az nem tesz jót a tejnek.Ha mész akkor inkább többször,de kevesebb időre 5-8 percre.
2010. febr. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha a szoli melege és fénye káros lenne a tejtermelésre, akkor bizony nyár közepén senki nem szoptatna!

A tejre semmilyen hatása nincs a szolinak. A bőrödnek a hasadon viszont árthat. A megnyúlt, még nem regenerálódott bőr foltos lehet tőle, és a terhességi csíkok is rosszabbodhatnak. A terhességi barnafoltok pedig véglegessé válnak tőle. Én novemberben szültem, a dokim azt javasolta, hogy tavaszig ne szolizzak.

2010. febr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!