Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van valakinek Espiro Atlantic...

Van valakinek Espiro Atlantic babakocsija? Vélemény? Hol lehet élőben megnézni, kipróbálni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Link?
2010. febr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekünk ez van, a 3 funkciós. Nagyon szeretjük, igaz, nagy csomagtartójú autó kell hozzá. Ha kiveszitek az első kerekeket, akkor még kisebbre össze lehet csukni,mi már utaztunk is így. Az autós üléssel eleinte nem voltunk kibékülve, 54cm volt a fiam, mikor már a szűkítő kicsi volt, viszont a szűkítő párnája, amit a feneke elá kell tenni, jó lett volna. Ugyanis kicsit meredek a kiképzése. de ezt megoldottam egy törölközővel. most, hogy 3 hónapos, a törölközőre sencs szükség. A fejtér nagy benne, én egy pelussal szoktam kipárnázni neki. de lehet kapni külön párnát, csak nem belevalót.

A mózese szerintem nagy, bár az én fiam is az.... Ami viszont nagyon jó, hogy valóban nagyon magasan van a gyerek, nem kell hozzá térdig lehajolni, ha az autós üléssel használod a vázat, akkor meg szinte derék magasságban van. Még egy kisgyerek is megjegyezte, hogy milyen magas. Nagyon könnyű tolni, kanyarodni vele. A kerék pumpa nem ér túl sokat, de jó, hogy van. A sport részét még nem használtam, arról nem tudok mit írni.

Szóval összességében én tudom ajánlani.

2010. szept. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!