Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van valakinek ilyen babakocsij...

Van valakinek ilyen babakocsija? Jó lehet?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 26. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekünk végül nem ilyen lett,de előstör ezt akartuk megvenni.Úgy gondoltuk mindenféle szempontból megfelel.Aztán amikor kipróbáltuk,rájöttünk,hogy nem jó...a tolókar miatt!Nem volt kényelmes,kézreeső,és hosszú távra nem lett voln a jó.Végül e mellett döntöttünk: [link]

Nagyon nem bántuk meg,1 babát már kiszolgált,reméljük hamarosan megint lesz kis gazdája.

2011. aug. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ!Én meg pont a quattro tourt adtam el pár hónaposan,annyira nem jött be:)
2011. aug. 26. 14:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha lenne rá pénzem, akkor tuti ilyet vennék! Nagyon tetszik, de sajnos semmit se tudok róla mesélni neked, merthogy nem ilyenünk van. :(

DE! Kinéztem két másik márkát, ami tök ugyanez, csak jóval olcsóbb. A kedvencem: [link]

és ez is, csak ehhez nem tartozik mózes (bár mivel teljesen fektethető, így értelmét se látom): [link]

2011. aug. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A P.P.-k a legjobb babakocsik :)
2011. aug. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2011. aug. 26. 15:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az utolsóhoz. :) Persze, sok olyan kocsi van, ami kinézetre ugyanezt tudja, de mások az anyagok, az illesztések, nem kopik el fél év után a kerék... Szóval ha megteheted, szerintem jó választás. (Nekünk GT3-as van - imádom. :)).
2011. aug. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szép a piros!!!!
2011. aug. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!