Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Verlag dashöfer kiadó...

A Verlag dashöfer kiadó nektek is küldözget Kistigris magazint, amit nem is kértetek és ki kell fizetnetek vagy visszaküldeni?

Figyelt kérdés
Szülés után mikor kitöltjük az ajándékcsomagban lévő adatlapot, bekerülünk egy adatbázisba, s évekig hívogatnak és zaklatnak cégek. Pl. biztosítók, ez a kiadó különféle termékeivel...
2010. febr. 11. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem kapok ilyet, de ne végy róla tudomást, és ennyi. Ne fizess semmit.

Megpróbálhatod bontatlanul visszaküldeni, de nem biztos, hogy hatni fog...

2010. febr. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne küldd vissza, nem vállaltál te semmiféle kötelezettséget. Tegyél panaszt az adatvédelmi biztosnál.
2010. febr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Illetve hát kérdés, mi volt arra az adatlapra írva, amit aláírtál, és miért írtad alá. Lehet, hogy te vállaltad ezt az adatbázist, akkor IJ.
2010. febr. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

És akkor mi történik, ha szépen elrakod a szekrénybe és nem küldöd vissza? Gondolom nem írtad alá, hogy átvetted?


Nem lehet, hogy arról van szó, hogy ez egy mintapéldány, és van benne egy csekk, amin előfizethetsz rá? Mert általában azért így szokott lenni.

2010. febr. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Írj nekik egy e-mailt, hogy nem tartasz tovább igényt a kiadványaikra. Én is így tudtam megszabadulni tőlük, nekem a szülők lettünk kiadványt küldözgették., meg hívogattak.
2010. febr. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!