Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha az Azaliat abbahagyom,...

Ha az Azaliat abbahagyom, bármikor újra kezdhetem?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő. Próbálunk leszokni a szopiról. A mostani levélből (Azalia) még van kb 3 hét, utána kéne kiváltanom egy következő dobozzal, a recept megvan. Viszont ha időközben mégis sikerül a szopit elhagyni, nem feltétlenül dobnék ki 7000,-ot az ablakon a gyógyszerre, ha nem is fogom tudni szedni.

Viszont, ha mégsem megy, és mondjuk egy hónapot kihagyok, akkor újra kezdhetem?


2010. febr. 11. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem újrakezdheted. de egyébként én szoptatás után még 2 hónapig az azaliát szedtem, ugyanolyan fogamzásgátló.

aztán a kombináltra kihagytam egy hónapot, de nem kellett volna, mert azonnal lehetett volna szedni az azalia abbahagyása utáni másnap. jó megoldás lehet még, hogy csak havit veszel, ha vissza akarsz térni a régi tabidhoz. az mégse 7ezer forint.

noj

2010. febr. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de már felírta a doki a háromhavit. Ott nem is gondoltam rá. Meg nem is gondoltam ezt megbeszélni vele. Azt viszont megbeszéltük, hogy ha már nem szoptatok, megyek vissza, mert akkor valami más kell, mert ez csak addig véd.
2010. febr. 11. 12:46
 3/3 anonim ***** válasza:

nagyon sokan ezt szedik szoptatástól függetlenül, akiknek a kombináltat nem írhatják fel, mert valami olyan betegségük van. véd ez is, csak biztonságosabb a kombinált. :) nem tudom, ilyenkor szerinted a patikában nem lehet azt mondani, hogy csak egy havit adjon? szerintem nem kötnének bele.

noj

2010. febr. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!