Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy év körüli babátok mellett...

Egy év körüli babátok mellett hogyan kertészkedtek?

Figyelt kérdés

Ahhoz szól a kérdésem, aki veteményest is visz, tehát napi szinten van munkája kint. Hogyan lehet vinni a dolgot baba mellett, ha mondjuk az a baba nem olyan aki délután 3 órákat alszik egyben, hanem max fél órát?

Kirakni pokrócra? de akkor elmászik meg figyelni kell rá...egyéb ötlet? járókával esetleg próbálkozott valaki?


2015. jan. 28. 23:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem 1 éves múlt, és a homokozóban eljátszott, de járókán is gondolkodtam, végül nem valósult meg. Mi is veteményest akartunk, de igazából paradicsomon, paprikán, és gyümölcsfákon kívül másra nem futotta. Nagyon nehéz ilyen picike gyerek mellett, főleg ha nem játszik el, és ez nagyon baba függő. Amikor alszik akkor lehet kicsit haladni, vagy hétvégente. Igazából mondjuk egy év ami kiesik mert 2 éves gyerek mellett már egész jól lehet vinni a kertet is. Én próbáltam arra szoktatni a gyereket, hogy délután van 1-1.5 óra amikor nem körülötte forog a világ, ilyenkor teregetek, főzök, kertészkedek stb. Ott van velem, de várnia kell rám.
2015. febr. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!