Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lányos szülők! Tisztában...

Lányos szülők! Tisztában vagytok vele, hogy kik is valójában a ti kicsi hercegnőtök?

Figyelt kérdés

"te budos qurva paraszt", "te f.s zfej" "nőgyűlölő m*rha"


Csak néhány idézet a fiatal lányok által küldött üzenetekből!

A legdurvábbakat beírni sem tudom, mert végig csillagokat kellene írnom!


Tényleg ezek közül az ifjú hölgyek közül kellene feleséget választaniuk a mai fiatalembereknek?



2015. jan. 26. 13:48
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
71%
Valoszinuleg igazuk volt :)
2015. jan. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
37%
A fozessel veszélyes vizekre evezel. Az ingerultseg latszodik abból hogy aki tud és szeret főzni mindig le van pontozva.
2015. jan. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim válasza:
100%

És te tisztában vagy vele, hogy azok a fiatalemberek akiket úgy sajnálsz, ugyanilyen üzeneteket képesek írni a lányoknak! Meg hogy talán a lányok nem ok nélkül írnak vagy mondanak ilyeneket!

Azért ne legyünk már ilyen elvakultak ha kérhetem!

Egyébként 14 éves vagyok és egyáltalán nem szoktam ilyeneket írni, sőt ha nem tetszik valaki akkor nem az arcába vágom, hogy "húzz a fr*ancba" hanem tapintatos próbálok lenni, mivel a fiúk is érző lények.

2015. jan. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
77%

Kedves Kérdező!


Konszolidáltan megfogamlazom a véleményem. Teljesen helytálló amiket írtak neked, ugyanis buta, provokatív és szexista vagy. Te egy főzni nem tudó nőnél nem hogy több, hanem sokkal kevesebb vagy. Én nem tudok még főzni, majd idővel, de állítom, hogy sokkal több vagyok nálad. First of all, magadba kellene nézned és rájönni, hogy primitív vagy. De sajnos ezek a mondatok úgysem fognak eljútni az agyadig, ugyanis a saját előítéleteid miatt, ami korlátot szab annak, hogy gondolkodj, megakadályozza ezt. Tudod, nekem soha nem kellenél ilyen felfogással és szerintem, nem sok nő van, aki veled összeállna.

2015. jan. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
50%

"talán a lányok nem ok nélkül írnak vagy mondanak ilyeneket!"

Semmiféle mentség nincs arra, ha egy lány trágár, ocsmány szavakkal beszél! De jó jel a fiúknak: ilyet nem szabad választani.


Mellesleg: biztos hogy nem vicces fiúk voltak és a kérdező meg humoros de nem közönséges volt. (törölték is, mert humor nem sok szorult a gyakorizó nőkbe/lányokba.

2015. jan. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
24%
ez a kerdes is egy provokativ kerdes. Eleg szanalmas eleted lehet hogy itt eled ki magad :)
2015. jan. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

15-ös:

Miért arra van mentség ha egy trágár, ocsmány szavakkal beszél? De jó jel a lányoknak: ilyet nem szabad választani.

Férfi szájából is pontosan ugyanolyan visszataszító, ez nemtől függetlenül utal az intelligenciára és érzelemvilágra.

2015. jan. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
50%

17-es vagyok:

az kimaradt, hogy fiú:)

2015. jan. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
25%

17-18.


Pontosan!

Ezért írtam, hogy zsák a foltját majd megtalálja. Érdekes, ezt jól lepontozták (10.hsz.).

2015. jan. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
51%

Elég korlátolt vagy, ha azt gondolod, hogy az összes fiatal lány ilyen. Tágítsd a látásmódodat, és akkor fel fog tűnni, hogy nem minden lány ilyen és a fiatalemberek nem csak a káromkodó lányok közül választhatnak, hanem vannak normálisak is. Aki pedig a "mocskos szájút" választja, meg is érdemli.

És te vajon tisztában vagy vele kik is valójában te kicsi hercegecskéid?

2015. jan. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!