Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A védőnő jöhet csak úgy,...

A védőnő jöhet csak úgy, bejelentés nélkül?

Figyelt kérdés

Eddig városon laktunk ahol egy tündéri védőnőnk volt, ő mindeg "bejelentkezett"!


Most költöztünk falura, itt eddig egyszersem jelezte a vnő, hogy jönne, mindig csenget és kész. Ez így jól van? 1,5 éves a legkisebb gyerekem


2015. jan. 20. 16:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Jöhet persze, legfeljebb nem mindig talál otthon.
2015. jan. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
17%
Igen, jöhet, és hozzánk jött is. Kivágnám, mint macskát szarni, de sajna joga van bepofátlankodni, mert így biztos rajtakap, hogy lógatom a gyereket, ahelyett hogy ellátnám...
2015. jan. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%

Nekünk mindkettő mindig egyeztetett telón előtte.

De sztem jöhet , max nem lesztek otthon.

Csak ugye elég kellemetlen, amikor vminek a közepén vagy, meg épp a hátad közepére nem kívánnád és beállít...

Nem beszéltél még vele erről, h szóljon már előre ha megy?

2015. jan. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
jöhet igen, de ha csak zárt kaput talál, akkor így járt.
2015. jan. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
Huuu,az a kedvencem amikor a legnagyobb kupi van és beállít...:D
2015. jan. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%
Éppen vendégeket vártam, mikor becsöngetett. Mondtam neki, hogy most nem érek rá. Így járt.
2015. jan. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%
Én ezen sosem tudtam nevetni. A saját szüleim felhívnak és megkérdezik alkalmas-e, ha átugranak. Az ilyen fajta beállítok és körülnézek hozzáállás súlyosan sérti a magámszférám. Kétszer is utánanéztem, hogy tudom lemondani az amúgy emberileg is unszimpatikus nőt, de több vele a macera, mint így. Ezért lenyelem. De a hátam közepére nem hiányzik. Amikor megkértem, hogy legalább szóljon előtte egy fél órával, hogy jönne, azt mondta, nem tudja kiszámítani, mikor ér ide, ezért nem szól. Aztán továbbra is akkor állított be, amikor neki tetszett. Felháborítónak és sértőnek érzem, hogy nincs beleszólásom abba, hogy egy vadidegen mikor sétál végig a lakásunkon, néz be minden helyiségbe, kritizálja a gyerekem ellátása körüli dolgokat, aztán nagyképűen elvonul. Kritikán aluli rendszer!
2015. jan. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%

Utolsó: nem az, mégpedig tudod miért? Mert néhány családhoz bejelentkezel és minden f@.za, rend, stb.

Aztán egyszer elmész csak úgy, mert arra jársz és úristen, mit találsz. Mi így már nemegyszer hívtuk a gyámügyet azonnal (legtöbbször anyuka nincs otthon, a gyerek meg egyedül sír, vagy pl. mocsok van mindenütt - és nem cigányoknál).


Kérdező: igen, jöhet, bár tényleg be szoktunk jelentkezni, mindenkinek könnyebb.

A problémás családokhoz nem, fenti okok miatt.

2015. jan. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
A mi védőnőnk mindig telefonál. De sokra nem megyek vele, mert mindig azért hív, hogy 2 perc múlva itt van :-)
2015. jan. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
8as, akkor én bizonyára problémásnak számítok? Nincs mindig rend, 3 gyerek mellett nem is tudnám rendben tartani a 100nm-es házat. Csempe és járólap nincs, mert most újítjuk a házat. Hát nemtudom, én nem örülök neki hogy csak úgy beállít.
2015. jan. 20. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!