Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeretnék eladni pár babaruhát...

Szeretnék eladni pár babaruhát egy bizonyos aukciós oldalon, de senki nem veszi meg. Drágán adom őket?

Figyelt kérdés
[link]
2010. febr. 5. 14:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
67%

Hol vannak ilyenkor a kedves moderátorok???

Mindennap 2-3 ilyen hírdetés van kiírva. Olyan átlátható, hogy ez a "kérdés" csak a reklám céljából született. Link nélkül is kérdezhettél volna...

Ez a Gyakorikérdések.hu, és nem Gyakorihírdetések.hu

2010. febr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nem reklámozásnak szántam, csak el vagyok keseredve...mert nem tudom eladni őket .... ENNYI!

Te biztos egy szent vagy, sose írtál ki felesleges kérdést, igaz??

2010. febr. 5. 19:48
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem csinálj új képeket, mert nem nagyon jön át hogy milyen a ruha minősége. nem elég éles a kép. Több info kell!


(a karácsonyos rugi karácsonyig ideér?? már elmúlt, töröld a szöveget!!!)

2010. febr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
azt nem akartam feltenni...mégis fent van?? Oh, köszi, hogy szóltál, azt törlöm!!!:)
2010. febr. 6. 09:20
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is drága. Pl a rugicsomag 750,-ért??? Plusz utalás, plusz posta. A tescoban 700,-ért nemrég 2db hosszú ujjút vettem, és gyönyörűek. És valóban, ilyenkor nem azt kell nézni, hogy TE mennyiért vetted, hanem mennyit óvhatsz meg belőle, minthogy kidobnád. Inkább csinálj nagyobb csomagokat. És a fényképeket is!!
2010. febr. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!