Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Azt hiszem, túl sok babaruhát...

Azt hiszem, túl sok babaruhát vettem, és ezen szomorkodom. Ti is jártatok így? Ez minden elsőterhes "betegsége", hogy többet vesz, mint szükséges lenne?

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 21:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi az a sok?
2010. aug. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
én nem estem tulzásba de nem baj ebből tanul az ember. Persze felesleges dolgot én is vettem csak nem ruha. Nem kell elkeseredni. Áron alul eladod vagy elteszed a következőnek vagy ha jó a szived akkor odaadod egy rászorulónak:-)
2010. aug. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
biztos mindenki hajlamos túlvásárolni. én a születendő rokongyerekeknek veszek minden cukiságot... értsd MINDENT:D ha lesz kistesója is, akkor előbb- utóbb felhasználásra kerül. ne keseregj, légy optimista:D
2010. aug. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kb. 12 body, ugyanennyi vagy több rugi, 6-8 kisnadrág, két kocsikabát, 5-6 pulcsi. Főleg 56-62, és néhány 68-as darab.
2010. aug. 12. 21:14
 5/13 A kérdező kommentje:
Összesen vagy 3 nagy polc ruhánk van már. Igaz, nem kerültek olyan sokba, nagy része turis.
2010. aug. 12. 21:14
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Kinőtte már őket, ha nem adj rácminden nap mást, és így elég hét 1x mosni! Én is bababörzén teszveszen vaterán tesco cora, ahol járok veszek valamit lányomnak, sok van ami nem is volt rajta, mindig mondom magamnak elég, de mégis elcsábulok! Mondjuk én heti 1x mosok, így minimum napi 2 garnitúra, vagyis 18 garnitúrának lennie kell, de van 50!

Valamilyen szinten az is benne van, hogy magamra nem kapok semmit, ezért azzal kompenzálom a gyereknek veszek, le kéne fogyni, de hát ha főzök, márpedig minden nap készítek valamit, nem bírom megállni hogy ne egyek!

2010. aug. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Megvanmár a baba vagy ezután születik?

Egyedül a rövidnadrágokat sokallom, a többivel nincs gond, sőőőőt.

2010. aug. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Még meg se született :) Nem rövidnadrágok amúgy, hanem ilyen mackónadrág-félék, némelyik lábfejes.
2010. aug. 12. 21:44
 9/13 anonim ***** válasza:
85%

Én is vettem ennyit, sőt még többet is, és egyáltlán nam volt sok, hanem mé kevés is, mivel nagyon sokat bukott és volt, hogy egy nap 5x is át kellett öltöztetni.

Szernintem ez a mennyiség még akkor sem sok, ha nem lesz bukós, így legalább nem kell 2 naponta mosni.

2010. aug. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én a neten vásároltam és így rengeteg ruhája volt.Naná,hogy postával együtt 2000 ft-ért 250 db ruhát nem hagyok ott stb. 18 nagy doboz van tele ruhákkal 2 éves korig úgy,hogy 74-es mérettől lefelé a nagyon édes darabokon kívül mind eladtam.Mivel olcsó volt nah meg kell (igaz nem ennyi) megvettem meg meg is veszem.Tervezzük már a kis tesót így a kisebb cukikat félre rakom :) Egyébként az eddig eladott kis ruhák simán fedezték azt amennyiért az összeset vettem.

2010. aug. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!