Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Azt hiszem, túl sok babaruhát...

Azt hiszem, túl sok babaruhát vettem, és ezen szomorkodom. Ti is jártatok így? Ez minden elsőterhes "betegsége", hogy többet vesz, mint szükséges lenne?

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 21:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
82%
Miért vettél volna túl sok ruhát? Nekünk ennek minimum a duplája volt, és nem is bántam meg. Volt rá példa, hogy 1 nap 3-4 alkalommal is át kellett öltöztetni, mert vagy kifolyt a kaki, vagy akárhogy is vigyáztam mégis lebüfizte magát. És legalább nem kellett 2-3 naponta indítanom a mosógépet.
2010. aug. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs miért szomorkodnod! ritkábban kell majd mosnod, ez nagy előny :)

Ha lesz kistesó, vagy rokon baba, jól fognak jönni a ruhák a későbbiekben is, vagy majd eladod/elajándékozod.


Én volt, amit nem is tudtam ráadni a lányomra. Mindent megvettem, ami megtetszett (turi, vatera). Sokat nem is használtunk. Ha nem nagy összeg, ne bánkódj! Inkább több legyen, mint kevesebb, én azt mondom.

2010. aug. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
70%
Én 3 bodyt és 3 rugit vettem 56-os méretben, de nem bántam meg, kaptam kiskabátot, meg egy nadrág-felső szettet.Szombaton született a fiam, következő szombaton már egyik 56-os darab sem volt jó rá, kivéve a naci-felső párosítást, a férjem rohangált 62-es cuccokért, mert nem készültünk előre.:)
2010. aug. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!