Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen dokumentumok kellenek...

Milyen dokumentumok kellenek a startszámla megnyitásához?

Figyelt kérdés
2010. febr. 3. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi most intéztük,kell a baba adókártyája,a lakcímkártyája,a papir a MÁK-tól,hogy ki kapja a családipótlékot,és a te irataid(igazolvány,adókártya,lakcímk.,)asszem ennyi kellet,kicsit sokáig tartott,mert kézzel kell kitöltögetni a papirokat,de azt a bankos intézi.Ezeket vidd és akkor nem kell vissza menned potyára,mi nem vittük a csp.-os papirt és így lett egy plusz utunk.

2010. febr. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A baba születési anyakönyvi kivonata is kellett nekünk.Plusz amiket az előttem szóló írt.
2010. febr. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok,tényleg az szinte a legfontosabb és én meg elfelejtettem írni,bocsi!
2010. febr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor nem kell csináltatni a babának személyi igazolványt??

Mert tudom, hogy kérdeztek már erről sokat, be is írtam a keresőbe, de egyik kérdésnél említik a babának a személyi igazolványt, a másiknál nem.

Hol nyitottatok számlát?

Köszönöm hogy válaszoltatok!:)

2010. febr. 4. 14:20
 5/5 anonim ***** válasza:
9:51-es vagyok mi a K&H-ba.És az a jó ebbe a számlába,hogy semmiféle havi díja nincs.Sőt még kamatozik is az ami bent van.Legalább egy jó kezdése lehet ebből a babáinknak.
2010. febr. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!