Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aloe Activator-t be merjem...

Anya.mano333 kérdése:

Aloe Activator-t be merjem adni 5 hetes babámnak?

Figyelt kérdés

A párom hozott haza egy ilyen terméket, állítólag hasfájásra használják a kismamák. Egy munkatársnak van gyógynövény üzlete és ő ajánlotta. Állítólag ez az eredeti FLP-s aloe vera. A csomagolása fehér-rózsaszín. Kicsit azért tartok tőle, hiszen arctisztítónak van írva. Bár mindenki " csodaszernek" tartja, de nem szeretném megmérgezni a gyerekeket. Ha tényleg jó, a nagyobbnak (21 hós) is adnék belőle immunerősítőként.

Köszönöm, ha valaki megosztja a tapasztalatait.



2014. dec. 14. 15:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
45%
Szia!Azokra hallgass akik ismerik, használják és tudják, hogy miről van szó, van vele tapasztalatuk, nem csak a neten utánanéznek és úgy mondanak véleményt.Én már lassan egy évtizede ismerem, használom sok mindenre, van vele pár tapasztalatom.Nyugodtan adhatod a babádnak, pár perc alatt jobb lesz neki.A saját unokámnál is bevált, meg rengeteg ismerősömnél.Volt ahol már inkubátorban is adták a babának.Csak azért arctisztító van ráírva, mert a ránctalanító készletben van és valóban arra használjuk ott.Az aloe vera rostos levét italként fogyasztjuk, ez meg rost nélküli változata az aloe verának, így nyugodtan megiható.Nagyon sok mindenre tudod még alkalmazni a gyermekeidnél.Valóban meg van az orvosi háttere is a termékeknek sok-sok tapasztalattal.A nagyobbnak már mást is adhatsz immunerősítőnek, ő már többek között a rostos ivólevet is fogyaszthatja.Ha gondolod és adsz egy email címet, akkor szívesen elküldök pár konkrét tapasztalatot, meg, hogy mi mindenre tudod még használni(pl fogzás, láz, szájpenész stb).Akár többek között Neked is jó ha valami miatt görcsölnél.
2014. dec. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
20%

Methylisothiazolinone


Funkció: Tartósítószer


Egy viszonylag irritáló hatású tartósítószer, melyet ma már leginkább csak lemosható termékekben használnak.


Ez az egyik összetevője. Elég baj az, hogy inkubátorban levő babáknak adják, én biztos nem tenném.

2014. dec. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

Itt van néhány gyógyszertári hasfájás elleni készímény pár összetevője:

Infacol-propil-parahidroxibenzoat, parahidroxibenzoat.

Espumisan-többek között natrium hidroxidot tartalmaz,

Gastrotuss baby-natrium hidroxid, propil-p-oxi-benzoát,metil-p-oxi-benzoát.

Ezeket mégsem kérdőjelezi meg senki. Érdekes!

2014. dec. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Attól, hogy más, káros anyagokat tartalmazó szereket itt felsorolsz, még nem lesz kívánatosabb ez a remek termék (számomra legalábbis). Aztán döntsön mindenki belátása szerint.
2014. dec. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nagyon félreértettél és nem neked szántam a válaszom, amiben ismertettem a többi készítményben lévő hozzáadott finomságokat, hogy a te szavaiddal éljek. Nem forgalmazom a termékeket, úgyhogy nekem semmi előnyöm nem származik belőle, ha valaki kibróbálja, de hátrányon sem, ha nem. Mindenki hadd döntse el, hogy kipróbálja-e és ha igen, marad-e ennél. Nem tudom minek a lejárató kampány, a kérdező utána tud nézni több helyen a terméknek és majd eldönti, hogy kipróbálja vagy sem!
2014. dec. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nem lejárató kampány, leírtam melyik összetevők miatt nem adnám a gyerekemnek, én sem venném be. Nem írtam, hogy sz.r, nem használ, pénzkidobás, csupán azt, hogy mérget nem öntök a gyerekembe és azt is hozzátettem, hogy döntsön mindenki belátása szerint. Részemről ennyi, nincs itt szó semmilyen kampányról, lévén, hogy itt szólok hozzá először a témához.
2014. dec. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!