Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aloe Activator-t be merjem...

Anya.mano333 kérdése:

Aloe Activator-t be merjem adni 5 hetes babámnak?

Figyelt kérdés

A párom hozott haza egy ilyen terméket, állítólag hasfájásra használják a kismamák. Egy munkatársnak van gyógynövény üzlete és ő ajánlotta. Állítólag ez az eredeti FLP-s aloe vera. A csomagolása fehér-rózsaszín. Kicsit azért tartok tőle, hiszen arctisztítónak van írva. Bár mindenki " csodaszernek" tartja, de nem szeretném megmérgezni a gyerekeket. Ha tényleg jó, a nagyobbnak (21 hós) is adnék belőle immunerősítőként.

Köszönöm, ha valaki megosztja a tapasztalatait.



2014. dec. 14. 15:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%
En nem adnek semmit gyerekorvos jovahagyasa nelkul. Ha arctisztito van rairva akkor meg kulso hasznalatra valo.
2014. dec. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Infacol és társai inkább.
2014. dec. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%

A nagynak mar adhatsz aloe gelt (van gyerek valtozata ami nem olyan gusztustalan izu mint a felnott. Amikor en vettem utoljara barackos volt).


1.voltam

2014. dec. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
27%
Tele van az FLP orvosokkal. Szerinted ajánlanák, hogyha mérgező lenne??? Ennyire hülyének és felelőtlennek nézed az orvosokat?
2014. dec. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Senkit nem nézek hülyének, de mivel arctisztítónak van titulálva (és ezek szerint az orvosok által), szerintem természetes, hogy kicsit körültekintőbb vagyok.

A javaslatokat, véleményeket köszönöm, még mindig várom az igazi pozitív vagy negatív megélt tapasztalatokat.

2014. dec. 14. 16:18
 6/16 anonim ***** válasza:
54%
Milyen velemeny kell meg? ARCTISZTITO NEM VALO HASFAJASRA. Ezen nincs mit gondolkodni szerintem. Utana olvastam es csak kulso hasznalatra irja (hidratalasra bortisztitasra) hiaba termeszetes alapanyagu ha ez kulso es nem belso hasznalatra talaltak ki.
2014. dec. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%
Sajnos pici gyerekkel nincs tapasztalatom, mert később ismertem meg a termékeket. De a gyerekeimnél (2 és fél és 4 évesek) használom a gélt immunerősìtésre és az aktivátort láz-torokfájás, magamnak hasi görcs, hányinger torokfájás esetén. És tökéletesen bevált. Nincs benne káros anyag. Nagyon bánom, hogy előbb nem alkalmaztam. Sok más terméket is használunk és meg vagyunk elégedve!
2014. dec. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm...

Te vagy az első, aki tényleges információval szolgált.

Remélem lesznek még egy páran...

2014. dec. 14. 19:21
 9/16 anonim ***** válasza:
Nézd meg az összetételét, elég fincsi tartósítószerek vannak benne. Én biztos nem adnám 5 hetes babának, de még én sem innám meg. Nem is értem, miért adják ilyen sokan ennyire pici babáknak.
2014. dec. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nyugodtan használhatod, a családunk több mint 10 éve használja az aloe termékeket, köztük ezt is... (egyszer én is rákérdeztem miért arctisztító van ráírva őszintén szólva már nem emlékszem miért, de tudom, hogy én is meglepődtem és nem mertem adni emiatt) rengeteg mindenre jók, szóval ne félj tőle nem fogod megmérgezni :)
2014. dec. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!