Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kerestek már fel valakit a...

Kerestek már fel valakit a Felicitastól telefonon, hogy kijönnének házhoz beszélgetni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, ab aegonosok, jöttek is, de én akartam is, kötöttünk velük élet- és lakásbiztosítást.
2010. febr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen. vagyis egy biztosítótól akinek a felicitas adta meg az adataimat. azt mondták egy ingyenes biztosításu tanácsadás jár a csomaghot. én nem éltem vele. nekem ide ne jöjjenek feltartani hülyeségekkel mikor kicsi baba van. fel is húztam magam rajtuk
2010. febr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
úgy látom ez itt a reklám helye. jó kis manipulált kérdés
2010. febr. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Csak úgy leírtam "azt" a szót, most nem írom le megint, és kiemelte a biztosító. Én nem tehetek róla, nekem nem érdekem reklámozni őket :(
2010. febr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Megint első. No, ezt is kiemeli?

Bocs mindenkitől, tényleg nem az én hibám...

2010. febr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
persze, nem te csinálod,hanem a rendszer :(
2010. febr. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
na lássuk, nekem kiemeli-e a bűvös szót: biztosító
2010. febr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

kiemelte

No komment....

2010. febr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a telefonba nem akarta megmondani a nő, hogy miért kíván meglátogatni, össze-vissza beszélt, hogy ajándék, meg meglepetés, stb. A telefonom kiírta a számot, így visszahívtam őket, mert közbejött valami a megbeszélt időpont előtt, és szépen be is jelentkezett az aegon. Gondolhatjátok. Megüzentem a kedves kolléganőnek, hogy ne is próbáljon mégegyszer hívni. Engem az dühített fel, hogy kamuzott, ha azonnal megmondja, mit akar, másképp állok hozzá.
2010. febr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
engem sem hívtak csak megjelentek. Na én elküdtem szépen hogy nem alkalmas. Mégis mit gondolnak 1 hónapos baba mellett még a rokonok is egyeztetnek hogy mikor jöjjenek..
2010. febr. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!