Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinél a pici gyerkőc rendre...

Akinél a pici gyerkőc rendre elkapta az ovis nagyobbtól a betegségeket! Könnyebb volt neki?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a kisebb, mire oviba került, ellenállóbb volt, ritkábban betegedett meg így, hogy a szervezete korán megismerte az ovis bacikat, vírusokat?
2010. jan. 30. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha be kerül majd a közösségbe megint elfogja kapni a vírusokat,bacikat.Ha majd iskolába megy ott is.Egyszer azt mondta nekem egy orvos,hogy ahányszor közösséget vált a kisgyerek annyiszor találkozik más vírussal,bacival."Mindig el fogja kapni".Azért tettem idéző jelbe mert nyilván nem törvényszerü hogy megbetegszik.kb 200 féle fertőzésen kell az immunrendszernek kisgyerekkorban átesnie ahhoz,hogy felnőtt korban edzett legyen.
2010. jan. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez inkább gyerekfüggő.A fiaim mikor bölcsibe kerültek,egy rota és a bárányhimlő kivételével nem kaptak el semmit,pedig nem volt nagyobb tesó.Az ikerhugaik sem kaptak el tőlük semmit,és most szeptember óta ők is ovisok,de még nem voltak betegek.Hál istennek nagyon jó az immunrendszerük.
2010. jan. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Barátnőmnél nem, sőt. Állandóan betegek, mert az egyik átadja a másiknak és mire végigmegy rajtuk, kezdik előlről vagy ugyanazzal vagy valami más szarral...

Még úgy nem beszéltem vele, hogy a családból valaki ne legyen beteg...

2010. jan. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!