Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bajban vagyok a nevekkel....

Bajban vagyok a nevekkel. Adnátok ötleteket?

Figyelt kérdés

Páromnak a vezeték neve eléggé "különleges"!

Szopkó

Igen ez az a fajta hogy 5x us vissza kérdeznek biztos jól hallották e. Na de a lényeg az, hogy nem tudok semmi hozzá illő lány se fiú nevet. A

Kisfiam Ádám

De a Kistesó most van úton. Ötletek? :)


2014. nov. 28. 10:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
alex szimonetta flóra bianka
2014. nov. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én a Te helyedben mindenképpen rövid és egyszerűbb nevet választanék. Mert egy ilyen vezetéknév mellé egy hosszú vagy bonyolult név egész (minimum) gyerekkorán át (de lehet hogy egész életében) "átokként" kísérheti a gyereket.
2014. nov. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is rövidebb, egyszerű, szép nevet választanék.

Dávid, András, Marcell

Zsófia, Kata, Dóra, Nóra

2014. nov. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is valami szép, egyszerű név illik hozzá. Az Ádám nagyon jó választás volt, valami hasonló.

Ezekhez mit szólsz?

Fiú: Dávid, Gábor, Balázs, Péter

Lány: Tímea, Zsófia, Eszter, Márta

2014. nov. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Én is valami rövidebbre gondoltam.

Lány név talán talán akad de fiú nem.

Tetszik a Szonja, a Blanka, Bella, Janka, Zita, Petra, Vivien (ez az én nevem de ezt nem szívesen adnám esetleg második névnek)

De fiú?! Hú.. Botond, Zétény, Bence, Patrik más nagyon nem de ezek annyira nem is illenek

2014. nov. 28. 11:08
 6/13 anonim ***** válasza:
A 4-es vagyok. Szerintem a Petra a Bella, és a Bence nagyon jól illenek a vezetéknévhez azok közül amit írtál!
2014. nov. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sőt, a Patrik is :).
2014. nov. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek, hogy rövid, egyszerű, klasszikusabb név illik a vezetéknévhez. Még annyi tanácsot adnék, hogy kerüld az sz-szel kezdődő neveket! Igaz, hogy az alliteráló nevek általában jól hangoznak, de ebben az esetben szerintem csak kihangsúlyozza a vezetéknevet. Ugyhogy én nem javasolnám sem a Szonját, sem a Szimonettát.
2014. nov. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Attila?
2014. nov. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Én klasszikus, de hosszú keresztnevet adnék, ami jobban eltereli a figyelmet a vezetéknévről, mire kimondod.

Pl.

Szopkó Annamária

Szopkó Barnabás

2014. nov. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!