Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Három hónapos babával merre...

Három hónapos babával merre mentek sétálni? Illetve ilyen idős korban milyen programokat találtok ki mellette/vele? Mi panelban lakunk és ezért is várom az ötleteket.

Figyelt kérdés

2014. jún. 25. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Jobbra, balra... :D

Viccet félretéve, mi mikor a gyerekünk 3 hónapos volt nagyrészt itt a lakóhelyünk közelében sétáltunk, bevásárlást, postát mindig mi intéztük. Hétvégente az egész család együtt ment sétálni, Dunapartra, Városligetbe- erre-arra.(későtavaszi-koranyári időjárás)


Attól se estem kétségbe, ha valamiért buszra kellett ülni, simán mentünk messzebbre is.

2014. jún. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én max a ház környékén tudok vele sétálni, kb. így néz ki egy lemenetel: fél órát nézelődik/dumál, fél órát alszik, aztán felébred és azonnal ki kell venni a kocsiból, vagy ordít. Nekem csak álom egyelőre programokat csinálni vele.
2014. jún. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
3 hónaposan vittem magammal minden hová, 3óránként megettem tisztába raktam, az se volt gond neki, ha reggeltől estig úton voltunk.sőt ilyenkor egy hangja se volt, itthon már annál inkább. Mi voltunk : állatkertben, étteremben, horgászni, plázázni. Igazából ő még ebből semmit se fog értékelni, vagy felfogni, maximum rugalmasabban veszi majd az új dolgokat, nem fog megíjedni mindenkitől -mindentől.
2014. jún. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!