Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elfér 3 gyerekülés egy Suzuki...

Elfér 3 gyerekülés egy Suzuki Swift hátsó ülésén?

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Szabályosan biztos nem.
2010. jan. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Anyukáméknak volt ilyen autójuk és már 1 gyerekülés + bébihordozó is nehezen fért el. Szerintem 3 biztos nem fér el bent.
2010. jan. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tuti hogy nem!Kombi autóba: Ford, opel estleg. Egylégterűekbe.
2010. jan. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2010. jan. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én már nézegettem a miénket, mert 3 gyereket akarunk majd (első már megérkezett), de nagyon nem, hiszem, hogy belefér. Egy ülés mellett a barátnőmmel ketten (160 cm, 50 kg)nem férünk el, pedig kevésbé vagyunk szélesek szerintem, mint egy ülés.


OFF:

Milyen autóban fér el? típust tudtuk? (nem értek az autókhoz). És középre hogy' kötöd be szabályosan, amikor ott csak a medencénél átvezethető öv van?

2010. jan. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

OFF-olónak: pont nemrég kérdeztem egy ilyet, keress rá, kaptam nagyon jó válaszokat.

"Milyen típusú autóban fér el hátul 3 gyerekülés?"

2010. jan. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

10:51-nek:

Köszi, megvan a link.

Szép Napot.

2010. jan. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem Opel Astra-ban sem fér el rendesen. Persze függ attól is milyen ülésekről beszélünk. Nekünk isofixes Jané Indy Plus Team van, hármat nem tudnék bekötni így, max isofix nélkül.
2010. febr. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. febr. 1. 21:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!