Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 12 kg-os,2 éves gyereknek...

12 kg-os,2 éves gyereknek melyik jobb gyerekülés a 9-25 vagy 9-36?

Figyelt kérdés
A Nania megbizható? És a sofőr mögé v a másik oldalra célszerű tenni?
2011. júl. 11. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:

A Nania ülést nem ismerem, így erre nem tudok válaszolni, de sokan dicsérik, azt már többektől olvastam itt, hogy jó. A választásnál pedig kérdés, hogy szokott-e az autóban aludni. Mert a legtöbb 9-36-os ülés nem dönthető, így a 9-25-ösben kényelmesebben tud aludni a gyerkőc ha megdöntöd, az jobb választás lehet, ha sokat utaztok és szokott aludni is.

A sofőr mögötti és a hátsó középső hely a legbiztonságosabb a gyerekülésnek - feltéve, hogy középen is 3 pontos biztonsági öv van beszerelve az autóba. Ha te vezetsz, és csak ketten mentek, és van 3pontos öv ott, akkor tedd középre - így még a visszapillantóból is látod őt. Ha apa vezet, és te ülsz mögötte, a gyereket tedd apa mögé, így hátra is tudsz fordulni hozzá menet közben, ha kell neki valami.

Az én autómban csak két pontos van középen, így ha ketten megyünk, én az anyósülés mögé teszem, hogy lássam őt a tükörben, ha hárman megyünk, apa mögött ül, én meg az anyósülésen.

2011. júl. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
2,5 évesnek 9-36 kilósat vettünk (bébé go), de ő nem szokott aludni a kocsiban.
2011. júl. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha mentek hosszabb útra is, és elaludhat a kocsiban akkor mindenképp 9-25-ös és dönthető, mert a másikban csak nyeklik-nyaklik a gyerek. Arról nem beszélve, hogy a 9-36-osból ki se lát. Az én 3,5 évesem nem volt hajlandó beleülni, mert nem látott ki belőle.
2011. júl. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a 9-25-ös. Nekünk Nania van - bár 9-18-as -, megérte az árát. Elég olcsó, és ahhoz képest jó. Semmi gond nincs vele, a fiam nagyon szeret benne utazni. :)
2011. júl. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!