Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vett már valaki Tescoban vagy...

Vett már valaki Tescoban vagy Corában, Auchanban babakocsit? Jók, vagy nagyon gagyik?

Figyelt kérdés
Nem nyári, sportkocsira, hanem piciknek való, hordozóval ellátott kocsira gondolok.
2010. jan. 28. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

mi a tescoban vettük hordozóval együtt 30 ezer volt, bár akkor mikor mi vettünk akcióztak így 20ezerért megkaptuk...

hát kb 3-4 használat útán kitört a babakocsi kereke, elvitték megcsinálták, inkább vettünk egy másikat, a javitott kocsit elajándékoztuk, ahol szintén pár használat után (egyenes szakaszon) ismét kitört a kereke.

lehet, hogy pont kifogtuk a selejtet, nem tudom de nagyon mérges voltam!

2010. jan. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
gondolom, hogy mérges voltál, azért az durva!
2010. jan. 28. 15:55
 3/4 anonim ***** válasza:

hát igen csak mérges voltam, és nem is akarták kicserélni, mert 10 ezer felett volt az értéke ezért szervizt kellett hívnom az meg tök nagy tortúra volt mire a futár elvitte, mert ugye doboza nem volt és csak úgy vitte el ha a hordókát is mellé raktam, de csak dobozban....

a tescoba ne vegyél szerintem én tanultam belőle...

a második kocsinakt a vaterán vettem újjonan egy bolttól, 17 ezerért ami sportkocsivá alakítható, téliesíthető nagyon klassz és a legnagyobb sárba el tolom és semmi baja a kerekének, újszülött kortól használható és arra is van garancia.

2010. jan. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a tippet:)csak azért gondolkoztam el, mert úgy látom, hogy nem muszáj 100ezerért venni, hiszen vannak olcsóbbak is, melyek szintén megbízhatóak...remélem kifogok majd valami jót:)
2010. jan. 28. 17:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!