Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák akik óvszerrel védekez...

Anyukák akik óvszerrel védekeztek ti vásárolnátok így?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 11:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
62%

Én igen. Az eladónak rengeteg pozitív visszajelzése van, megbízhatónak tűnik.


Amúgy is sok mindent a Vateráról szerzünk be, szőnyegtől ovutesztig.

2010. jan. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
45%
Én is megvenném. Valahogy hozzáfér nagy tételben, lehet, hogy gyárból, de ez tökmindegy. Terhességi teszttől, pelenkától, betétig minden előfordul vaterán, ezzel nekem nincs semmi bajom.
2010. jan. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltatok.
2010. jan. 27. 19:58
 14/18 anonim ***** válasza:
18%

Én nem venném meg, ahogy tusfürdőt vagy krémeket sem.

Ruhákat, babakocsit, ágyat, stb. pedig itt vettünk de az más. Óvszert, piperéket boltban.

2010. jan. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
az elso valaszolo vagyok..ugy latszik itt ha valaki nem olyan valaszt ad amilyet valaki hallani szeretne hat lepontozzak? az osszes NEMet valaszolo le van pontozva:)))))) valakinek ez oromet tud okozni? keseru lelku ember lehet:)))
2010. jan. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Én úgy látom hogy sajna nem csak az van lepontozva aki nemleges választ írt... nem is foglalkozok a pontozással.
2010. jan. 30. 17:36
 17/18 anonim válasza:

Bár férfi vagyok, azért mégis elmondanám, hogyha nem megbízható boltból (helyről) vásárolunk óvszert, akkor előfordulhat, hogy a helytelen tárolás miatt - , vagy mert esetleg egy "vicces" ember hozzápiszkált - az óvszer könnyen kilyukadhat, ha épp nem lyukas eredetileg is, és a nemvárt gyermekáldás kissé kínosan érinthet minket.


Tehát csak óvatosan!

2010. febr. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem már ebay-en Durex óvszert, 100 db-osat, kb 70 ft/db áron, töredéke volt az ár az itteni boltinak és tökéletesen ugyanaz, mint amit boltban vehetsz.
2010. febr. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!