Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám "lebeszélni"...

Hogyan tudnám "lebeszélni" magam harmadik baba vállalásáról? 2 gyermekem van,30 éves vagyok. Anyagilag szűkösen de megengedhetnénk magunknak.

Figyelt kérdés

A férjem két gyermeket mindenképp szeretett volna,ez már megvan és neki mindegy hogy lesz e harmadik. Mióta a másodikat szültem, ellenállhatatlan vágyat érzek hogy újra terhes legyek, és babám szülessen, minden hónapban úgy beszélem le magam róla.

Közben meg mindig arra gondolok, hogy mekkora felelősség is ez, hiszen sose tudhatjuk mit hoz a jövő és ha baj van, két gyereket azért csak könnyebb felnevelni, eltartani mint hármat. És hogy most még amíg kicsik, nem tünik fel annyira még egy gyerek, de mikor felnőttek lesznek, mindet elindítani az életbe már nagyon húzós anyagilag.

Akiknek 3 van mit gondolnak erről? Akik megálltak egynél, kettőnél, hogyan jutottak erre a döntésre?


2010. jan. 27. 10:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Anyagilag okék vagyunk, márhogy autóhitelünk van de az meg 2 év múlva lejár. Engem inkább az érzelmi oldala aggaszt hogy sose tudni mikor megy szét egy házasság, szóval szeretjük egymást meg minden, de annyi olyat látni hogy az egyik fél egyszercsak "szerelmes lesz" és otthagyja a családot.:(

Itt a könyezetünkben is normális(nak tűnő) férfiak, családapák lépnek le egyszercsak egyik napról a másikra és hagynak itt kisgyerekes, terhes stb. anyákat:(

Én pedig nem akarok egyedül nevelni 3 gyereket.

2010. jan. 28. 12:18
 12/13 anonim válasza:
Sziasztok nálunk az a helyzet, hogy született 2 fiam és a férjem nagyon szeretne kis lányt szerintetek mennyi esélyen van rá , hogy most lányom lesz ha lesz?
2010. jún. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
:)
2012. ápr. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!