Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mire van szüksége egy 9 éves...

Mire van szüksége egy 9 éves gyerkőcnek, hogy "boldog legyen"?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeretö szülökre
2010. jan. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kiegyensúlyozott családi háttérre.
2010. jan. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Igen!

Igaza van az első beírónak : gondoskodásra, szeretetre van szüksége!

Hogy törődjenek vele a szülei, beszélgessenek vele, megértsék, bíztassák, dícsérjék...

Ha ezt megkapja a szüleitől, akkor az sem túl nagy baj, ha anyagilag szegények, nem telik drága márkás cuccokra, legújabb mobiltelefonra.

2010. jan. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

előző válaszolóval egyet értek, de csak részben.

Minek kellene egy 9 éves gyereknek mobil telefon?

2010. jan. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Aki a szerető szülőket és a kiegyensúlyozott családi hátteret írta, annak igaza van, egyetértek.

Sokat kell vele lenni, beszélgetni (nem mi beszélünk hozzá, és az utasítás adás sem beszélgetés), meghallgatni, komolyan venni a számára fontos dolgokat, kikérni a véleményét a családot érintő dolgokban. Nem kell hülyének nézni, és őszintének kell lenni hozzá.

2010. jan. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem itt már kezdenek bonyolódni a dolgok, a kiskamaszkor ilyenkor kezdődik kb. Innentől már egyre nehezebb lesz, főleg ha az én tini koromra visszagondolok. :)


[link]

2010. jan. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kérdezd meg tőle. Alakítsd úgy a kapcsolatotokat, hogy bízzon benned, és elmondja neked a boldogsága titkát.

És persze éreztesd vele hogy szereted, úgy, hogy ezt ő is tudja. Ez a későbbiekben is jól jön majd. Nekem 15 a fiam, és tudom hogy már szerelmes, mert elmondta. Neked most kell elkezdeni, hogy később ne legyen nagyobb baj. Kezd azzal hogy elmondasz neki te egy titkot magadról kettesben. Válassz egy hosszabb történetet, és a csúnya szavakat kerüld.

2010. jan. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!