Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megtartanád a plusz 1 gyereket?

Megtartanád a plusz 1 gyereket?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk már megvan az adott számú gyermek, amennyit akartatotok és valahogy becsúszna még egy, megtartanátok? Mondjuk nagyon az elején rájössz, hogy terhes vagy, már 4-5 hetesen. Megvan az adott számú gyerek, kényelmesen elvagytok anyagilag-azért is terveztetek annyit-, helyileg is kényelmesen elvagytok-mondjuk mindegyiknek van külön szobája-és idegileg is nektek pont annyi elég, amennyi van.

Ha véletlen becsúszna egy gyerek, annak ellenére, hogy védekeztek-de mondjuk a védekezési módszer nem károsíthatja a babát-, megtartanátok?

Ténlyeg őszintén!

Kétféle anyagi helyzet esetén: A becsúszott gyerekkel is kényelmesen elvagytok még éppen anyagilag, vagy nagyon össze kell húznotok magatokat, jópár dologról lemondani-hosszú távra gondolok, nem csak egy babára-kisgyerekre. Nem csak arra, hogy a nagytesók ruháit hordhatja, hanem arra, hogy azt is iskoláztatni, etetni, elindítani kell az életben.


2014. okt. 31. 18:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Ha az anyagiak engedik akkor megtartanám.De én szerintem minden képpen mert abortuszról hallani se szeretek!
2014. okt. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Megtartanám :) ! Később bánnám ha nem született volna meg! Hidd el ha megvan, a világ legnagyobb őrültjének fogod tekinteni azt az éned aki kételkedett a szükségességében!
2014. okt. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
megtartanám
2014. okt. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
Megtartanám, jártam így:)
2014. okt. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Megtartanám, eszembe se jutna az ellenkezője. Én ilyen vagyok, tudom magamról, ezért nagyon vigyázunk :))
2014. okt. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%

Miért, te meggyilkolnád a "plusz" egy gyereket, csak mert nem mehettek annyit nyaralni, meg a tesó ruháit kell hordania?

Amúgy mi a baj ezzel, hogy a tesó ruháit hordja?

Nekünk is jó volt anno.

2014. okt. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Én is megtartanám. De 6-8-10-18 évre előre nem is tervezek, az még olyan messze van, bármi történhet, amit nem tudok előre kiszámolni. Tehát az "életben elindítás" anyagi értelemben nem lenne döntő tényező, mert úgysem tudom, mi lesz.
2014. okt. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Bármilyen szörnyen hangzik, én nem tartanám, nem tarthatnám meg. 3 császáron vagyok túl, és volt még 1 komoly méhműtétem is. Mindez 5 éven belül. Nem kockáztatnám az egészségemet, az életemet. Van 3 gyermekem, szeretném Őket felnevelni.
2014. okt. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én most nem tudnám megtartani, mivel túlvagyok egy nagyon komoly hasi műtéten. Nem bírna ki a hasam még egy terhességet.

Gyógyszert szedek és még megszakítással is védekezünk, nehogy terhes legyek. Gondolkodom az elkötésen is.

3 gyerekünk van, ők tervezettek.

Ha nem lett volna ez a műtétem, akkor viszont megtartanám szó nélkül, sőt még szerettem is volna 4. babát.

2014. okt. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Apukát esetleg nem kellene megkérdezni a dologról? Ugyanannyi beleszólása van, mint anyucinak.
2014. okt. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!