Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vezetsz blogot gyermekednek,...

Vezetsz blogot gyermekednek, mit szólsz ehhez?

Figyelt kérdés

Nos, ez az utolsó bejegyzés ebben a blogban. Lezárom. Nem akarom tovább írni.


Hogy miért nem akarom tovább írni? Majd mindjárt megpróbálom összeszedni az okokat.


De a tény az tény: több hete valami apropóra várok, aminek kapcsán méltón befejezhetem a blogírást: pl. hogy 30 éves lettem, vagy hogy Lara hamarosan két éves lesz, vagy hogy visszamegyek dolgozni, stb.



Több oka is van, hogy befejezem, és minden olvasót szeretnék megtisztelni ezek őszinte felsorolásával. Nem fontossági sorrendben az okok a következők:


1. Larával szemben tisztességtelen, hogy kiteregem az életét a megkérdezése nélkül, ország-világ előtt, képekkel, mindennel együtt.


2. Unom a saját szövegem, marha közhelyes az egész, rossz visszaolvasni, olyan gyerekesnek tűnnek az írások: magyarázkodás, önigazlolás, nyilvánvaló meglátások, stb.


3. Nem tudom belőni azt a "bizalmi szintet", ami mindenkivel szemben megfelel, aki olvassa a blogot. Ha túl általános vagyok, az unalmas, de ha meg túl személyesre fogom, az nem tartozik mindenkire, minek teregessem ki a saját lelkemet.


4. Lezárult egy korszak. Túl vagyok a "hozzászokáson", nincs szükségem erre a "mankóra". Én vagyok Lara anyukája, és ő az én drága kislányom, és ehhez semmi hozzátennivalóm nincs, kihalt a közlési vágyam.


Még egy ideig fennhagyom a dolgokat, aztán azt hiszem, visszamenőleg is eltűntetem a blogot a nyilvánosság elől (remélem, van erre mód).


Köszönet mindenkinek a lelkesedésért, a bátorító kommentekért!


Sziasztok!


2010. jan. 26. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
ez most Kérdező a Te blogod (volt) , vagy pedig véleményeket kérsz erről?
2010. jan. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is vezetek blogot, lassan 3 éve. Viszont csak zárt blog, csak meghívott olvasóknak.

De így sem teregetek ki túl személyes dolgokat, amikre esetleg később nem lenne a fiam, vagy én büszke. Csak leirom a történéseket, hogy évek múlva de jó lesz visszaolvasni. Nem másnak, magunknak írjuk. Az, hogy beengedsz másokat is, az már csak tőled függ. Én csakis olyanokat engedtem a blogomba, akikkel már személyesen is ismerjük egymást, vagy évek óta olvasom őket. Így nem félek, hogy visszaélnének a bizalmammal.

Ha be akarsz zárni, tedd azt. Ez mindenkinek egyéni dolga. :) Attól még emailban fent lehet tartani a kapcsolatot, esetleg lehet érdeklődni a másikról.

2010. jan. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
NEM AZ ENYÉM, CSAK A VÉLEMÉNYETEKRE VAGYOK KIVÁNCSI.
2010. jan. 26. 14:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát mit szólnék hozzá, teljesen korrekt módon megindokolta az illető, hogy miért nem ír többet. De amúgy melyik ez a blog egyáltalán?
2010. jan. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én sem értem igazán a kérdést, lezárja és kész.

én is vezetek blogot a kislányomnka, azaz babanaplót. Ez arra lesz jó, hogy én a következőnél tudjam, hogy mikor mit csináltam, ő a saját gyerekeinél tudja, h én mit csináltam, a mamák olévashatják naponta és a barátnőim is, akiket érdekel, h mit csinálunk. de ennyi, nem teregetem ki benne a családi szennyest :)

2010. jan. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!