Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dr. Kelecsényi Miklósról...

Dr. Kelecsényi Miklósról hallottatok már valamit?

Figyelt kérdés
A Kecskeméti Megyei Kórházban dolgozik, gyermekortopédus.
2010. jan. 26. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Én tavaly januárban vittem el a 10 hónapos kisfiamat hozzá a magánrendelésére. Jó orvos, megfelelő tájékoztatást adott, de igazából nagy dolgot nem tett 5000 Ft-ért. Persze tudom a magánrendelésnek díja van, dehát...

Véleménye szerint a pár hónapos csecsemőt a csípőficam kialakulása miatt kell neki megmutatni. A háziorvosról meg úgy nyilatkozott, hogy "biztos érti a dolgát". Ez nem annyira volt szimpatikus benne, mivel tudom, hogy azokat a babákat, akiket úgy lát a gyermekorvosunk, azt továbbküldi az ortopédiára.

Amiért elmentünk hozzá, az az volt, hogy a kisfiam a lábfejét mindig kifelé fordította, az ágy mellett kapaszkodva úgy lépegetett. Nagyon megijedtem, hiszen szinte 90 fokban ki volt fordulva. Erre azt mondta, hogy ha már 3 hónapja stabilan jár, és akkor is ilyen a lába, akkor menjünk vissza. Ez volt ennyi pénz. Erre megkérdeztem a gyerekorvosunkat,és szó szerint ugyanazt mondta, mint a Kelecsényi dr. De ha először hallottam volna tőle, mindenféleképpen elmentünk volna a doktor úrhoz. Persze én erre azt mondtam, hogy "hiszem ha látom". Akkor nagyon nem nyugtatott meg. De szerencsére semmi probléma nem volt a továbbiakban, a kisfiam gyönyörűen teszi előre a lábacskáit azóta. Megnyugodhattam.

Remélem tudtam segíteni.

2010. febr. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Időközben voltunk Bpen egy magándokinál, igaz az 7 e ft volt, de sokkal jobb!!
2010. febr. 22. 19:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!