Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan lehet anyaotthonba...

Hogyan lehet anyaotthonba bejutni?

Figyelt kérdés
Nagyon tönkrement az életem a párom mellett terrorba élünk, lépni akarok mielőbb, de nincs senki segítségem, nincs hova mennem:(((6éves és 9hónaps gyerkőcei vannak...
2010. jan. 25. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Én itt voltam egy évig gyakorlaton, nagyon kedvesek, van saját óvodájuk is. Olvasd végig az oldalt, nagyon sok mindent megtudsz (meddig lehet ott maradni, hogyan működik stb) Fizetni kell, de minimálisat.


www.anyaoltalmazo.hu


Hívd fel őket minél előbb, azután vszínűleg behívnak személyes beszélgetésre is, remélem van hely náluk. Sok sikert!

2010. jan. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A védőnő biztos tud segíteni, ez a dolga. Kérdezd meg nyugodtan.
2010. jan. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minden városban van családsegítö központ, nekik a neten és a telefonkönyvbe is megnézheted a számukat címüket. talán ha nagyon nagy a terror, érdemesebb elöbb velük felvenned a kapcsolatot, és ök megmondják hogy tudnak segíteni.
2010. jan. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A védőnőnek kutya kötelessége segíteni. Ő tájékoztatja a családsegítőt, és segítenek bejutni. Beszélj a védőnőddel.
2010. jan. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2010. jan. 26. 13:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!