Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A bababónusz regisztrációt...

A bababónusz regisztrációt nem tartják nyílván?

Figyelt kérdés

Azért jutott eszembe ez a kérdés, mert a multkor jöttem ki a DM-ből, és három anyuka beszélgetett. Az egyik hencegett a másik kettőnek, hogy ő már a harmadik bababónusz kezdőcsomagot kapta meg, mert három üzletben adta le a jelentkezési lapot és mutatta be a gyerek születési anyakönyvi kivonatát.

Amikor én jelentkeztem, akkor sem volt olyan csomag, pár napot kértek, hogy akkor menjek újra. Most már tudom, hogy talán emiatt nem jutott akkor nekem.:(


2010. jan. 22. 15:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Átlagosan 45 nap az átfutási idő, míg az adatok megjelennek a rendszerben. Tehát ha kb. egy időben járt mindhárom üzletben, akkor minden további nélkül kaphatott három kezdőcsomagot. De ha kiderül a csalás, kizárhatják a programból.
2010. jan. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!