Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyes-után kell adóbevallást...

Gyes-után kell adóbevallást csináltatni?

Figyelt kérdés
2009-ben nem volt semmi féle munka viszonyom,de viszont kaptam ma egy boritékot amiben az adobevallásomat kell megcsináltatnom.Ha erről kell akkor milyen papirokról vagy mi alapján kell kiszámolni
2010. jan. 22. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
A GYES t is be kell vallanod, illetve itt kell nyilatkoznod, hogy azon kivul nincs mas jovedelmed ( nem irtal konyvet, nem adtal ki lakast, egyebek)
2010. jan. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem anyukám könyvelő és én is idáig,mindig kaptam a borítékot,de azt mondta nem kell vele foglalkozni.Bár én terhesség előtt nem dolgoztam,mert fiatalon szültem és iskolás voltam .
2010. jan. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kapsz majd a folyósító szervtől egy papírt, ennek január 31-ig meg kell érkeznie, az alapján kell kitölteni az adóbevallást. Minden rajta van, még az is, hogy mit melyik sorba kell írnod.
2010. jan. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!