Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki GYES-en van kell adóbevall...

Aki GYES-en van kell adóbevallást csinálnia?

Figyelt kérdés
Én csak az államkincstártól kaptam egy levelet. Az apehtól semmit.
2009. febr. 12. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Ha nincs más adóköteles jövedelmed akkor nem kell.
2009. febr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindig kell adóbevallást csinálni, ha már egyszer az életben volt jövedelmed. Attól kezdve, hogy elkezdesz dolgozni, mindig küldik. Ezek szerint te még soha nem dolgoztál.
2009. febr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát pont ezért kapok GYES-t...hello!
2009. febr. 12. 18:17
 4/6 anonim ***** válasza:
HA dolgoztál ha nem akkor se kell ha az elmúlt évben nem volt más jövedelmed.Gyest nem csak az kap aki még nem dolgozott hanem akinek nem volt bejelentett munka helye az is.
2009. febr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez sem igaz így, mert aki dolgozott az is GYES-t kap a GYED után.
2009. febr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én akkor csináltam a GYES-en lévő anyukának bevallást, ha a családi pótlékot az anya kapta, és legalább 3 gyerek van,utánuk lehetett a férjnél a gyerekkedvezményt igénybe venni. Igy a másik szülőre lehet egymás adószámával hivatkozni a bevallásokban. Bakosné
2009. febr. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!