Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek ilyen babakocsija van,...

Akinek ilyen babakocsija van, meg van vele elégedve? Mennyi idős korig tudta használni?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon tetszik, és az ára is kedvező. Most 4 hetes babának lenne. Ami nem derül ki számomra, hogy dönthető-e vízszintesig? Valamint nem zavarja a babát, hogy háttal van nekem (mivel a tolókar nem állítható)?


2010. jan. 22. 10:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

szió! én ezt inkább nagyobb babának venném, szerintem neki még jobb lenne a zártabb

nem a reklám helye, de nekem van egy teljesen új eladó (2-t kaptunk)

ilyen: [link]

2010. jan. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
29%

Szia!

Azt irja,hogy minden szogben dontheto a hattamla,akkor gondolom teljesen vizszintesig is.

De az,hogy nincs Veled szemben a pici,szerintem nem egy nagyon jo dolog.De ez csak az en velemenyem,en nem mertem volna ilyen kocsit venni a fiamnak,mert gondolj csak bele!

MI van ha mondjuk visszabufiz egy kis tejet,vagy eppen nem is kicsit:S

Jobb az ha latod Ot szerintem,es nem is nagyon lattam olyat,hogy odalenne irva,hogy ujszulott kortol hasznalhato.Es ha igy lenne,akkor biztosan ott lenne.

Egy 15honapos kis fiu anyukaja

2010. jan. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

4 hetesnek nem ilyet vennék, ez nagyobbnak való.Ami linket betett az egyik válaszoló, az jó ilyen kicsinek!

De amúgy ha személyesen kipróbáljátok lehet hogy tökéletes lesz!

2010. jan. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Nekünk hasonló van de 6hónapos kortól használjuk.Ez sport kocsi,szerintem még korai.
2010. jan. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ezek a csak sportok már jóval olcsóbban, mint a több funkciósak.

Most még egy jó idejig hideg lesz és fél éves korukig ajánlják a vízszintes fektetést. Mi ezért vettünk mózesest.

Szerintem inkább téged zavarna, ha háttal lenne neked a babád.

2010. jan. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Árulják más oldalon is, egyiken azt írják, hogy újszülött kortól használható. Számomra az, hogy jól fektethető, nem jelenti egyértelműen azt, hogy vízszintesig dönthető. Azért is tetszik ez a kocsi, mert nem túl nagy. Van már egy babakocsim, ajándékba kaptam, nagyon szuper, csak nemrég költözködtem, és itt nem fér be a liftbe... Kell egy másik, viszont pénzem kb. ennyi van rá.
2010. jan. 22. 10:37
 7/12 anonim ***** válasza:
2010. jan. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
Szerinem jó, pár hónap amíg fekszik csak benne, aztán úgysem fog elmaradni, ha nem lát ki.
2010. jan. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

[link]

Itt azt írja, hogy 3-6 hós kortól használható, vagyis szerintem nem dönthető vízszintesig. Kérdezz rá, hogy lehet-e bele kapni mózest, mert ha nem, akkor ne ilyet vegyél a 4 hetes babádnak.

2010. jan. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk van, csak 170 fokig dönthető, vízszintesig nem!
2010. jan. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!