Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a megújult...

Mit gondoltok a megújult Libero pelenkáról? Nekünk kifolyik belőle a pisi, pedig eddig jó volt, mintha szűkebb lenne az egész valahogy.

Figyelt kérdés
14 hónapos a babám. Köszi.
2010. jan. 20. 11:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi is gombásak lettünk tőle, és át is ázik. Mi 5-öst használunk és mi is másra váltottunk.
2010. jan. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Amióta bugyisabb szabásúra csinálták, azóta nekünk is kifolyik:(

Még szerencse, hogy már leszokóban vagyunk...

Ha kell is még venni pelust, nem ilyet veszünk!!!!

Valaki értesíthetnéa Libero-t, hogy egy nagy kalap sz.. az újításuk...ennyi pénzzért.....

2010. jan. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

A kisfiam 7,5 hónapos, 3-as méretet használ. Nekünk nincsen semmi bajunk az új kollekcióval.


(Valaki kérdezte, hogy miben más az új kollekció:megújult maga a csomagolás és a peluson is más minta található + minden egyes méretnek megvan a maga szlogenje is. Pl. 3-as méret: "slow down"- lassíts le és vedd észre minden napban van valami szép.)

2010. jan. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Én írtam nekik egyébként pár napja... Még nem válaszoltak :(
2010. jan. 22. 17:09
 15/21 anonim ***** válasza:
83%
Szia, én nem próbáltam még az újat, de el vagyok keseredve, hogy így elrontották, mert nekünk nagyon jó volt. Én most Huggiest használok a kisfiamnak és nagyon szeretem. A kislányomnak csak liberot használtam és azt is nagyon szerettem. Még a lányomnál klubb tagok voltunk és a Liberoklubb szokott küldeni egy kérdőív szerüséget azon tájékozódnak és az alapján fejlesztik vagy javítják ki a pelenkákat. Hiába írsz nekik arra nem fognak reagálni sajnos. Esetleg ha valaki Libero klubbos akkor az úgy töltse ki a kérdőívet, hogy lehessen érezni a negatív változást!
2010. jan. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi a 4-est hordjuk és nekünk is szinte minden éjjel kifolyik a pisi.
2010. jan. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi 5-ösről most tértünk át a 6-osra, az 5-ösből még használtuk a régit, de szerintem semmi változás nincs se külsőleg, se belsőleg, főleg nem lett vékonyabb..

A pelenka ugyanolyan, nem ázik át, nem kisebb, nem nagyobb, semmi változás...

Nem hiszem, hogy a rajta lévő mintán kívül bármi is változott volna...

2010. jan. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha a 7-esnél jártok, nem ezt mondod

Egy nagy kalap sz@r lett!!!!!!

2010. jan. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi is 6-ost használunk és tényleg vékonyabb és át is ázik. Tényleg nem jó. Le a dzsungelmintással.
2010. jan. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is írtam nekik levelet és most válaszoltak. Gondoltam megosztom veletek. Nagyon kedves hangvételű levelet kaptam tőlük. Küldenek majd kérdőívet amit kitölthetek és küldjem viszza, a szerintem rossz pelenkát és a sorozatszámát is küldjem és ha úgy látják kicserélik.Szerintem mindenkép érdemes reklamálni, mert annál hamarabb kapnak észbe hogy valami nem jó.
2010. jan. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!