Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire fontos, hogy állíthat...

Mennyire fontos, hogy állítható legyen a babakocsin a lábtartó?

Figyelt kérdés

Most készülök ernyőkocsit venni, és ez az egy dolog van, ami nem igazán tetszik benne. Nem állítható a lábtartó.

Kényelmetlen lesz így a babának? Ti kihasználjátok ezt a funkciót?


2010. jan. 18. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Mármint az,h vízszintesig felemelhető?Én direkt olyan kocsit vettem,amin van ilyen funkció.Sztem kényelmesebb a babának,ha elalszik,akkor nem kell lógatni a lábát,hátrébb lehet dönteni a támlát.A lányaim ráadásul elég kicsik voltak,nekik nem ért volna le a lábuk,jobban szerették felemelve.Én sokat használtam,de van akinek nem fontos.
2010. jan. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából arra gondoltam, hogy az a rész, amin a cipője talpa van sportkocsiknál, annak a magassága állítható legyen, hogy ha ül benne, ne lógjon a levegőben a lába.
2010. jan. 18. 11:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja,én nem arra gondoltam.De sztem a gyerek kényelme szempontjából jó ha van,főleg,ha nem érne le a lába.
2010. jan. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk nem volt állítható, de ez nem jelentett problémát.

2 gyerekea anyuka

2010. jan. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Annak a fajta sportkocsinak, amilyeneket nézegettem, egyiknek sem állítható. Most éppen a Baby Point Mark 4-et néztem ki.


Nem lógott a gyerekek lába a levegőben? Vagy ez nem is zavarja őket?

2010. jan. 18. 11:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!