Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babára vágyó társaim. Hogy...

Babára vágyó társaim. Hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Én teljes káoszban.Tiszta depis vagyok, és már nem is tudom mit akarok.

Megint csomó helyen nyomják a h1n1-et is, riogatnak vele....Titeket is?

Meg apával is össze zörrentünk, és teljesen megzuhantam.

Lassan azt se tudom akarok-e megint bébit vagy nem.

Biztatnátok:))


2010. jan. 15. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Vigyázz magadra a sok veszekedés nem csak neked árt hanem a babának is!!! H1N1 hát mit is mondjak ... ha felveszed a védőoltást úgy is elkapod. Am nem szégyen a száj-orr maszk én s azzal járok bevásárlóközpontokba:)

Am nagyon is jól érzem magam sokat nevetek és rengeteget alszom. Szép időben sétálgatni járok. Az akarom-e a babát kérdés bennem is felmerült amikor még nem mozdult meg. De hogy most mocorog szinte rosszul érzem magam h ilyen felmerült bennem:S!

Jó baba várást és nyugodj meg!


17 hetes kismama

2010. jan. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

H1N1: a minap olvastam egy tanulmányt két orvostól, hogy miért gáz az oltás. A vírus meg létezik 30 éve, csak most "újra felfedezték". Ettől ne félj.


A pároddal nem írtad min vesztetek össze, talán a baba kérdésen? Nem érdemes veszekedni, de előfordul, ez nem a vég, majd kibékültök.


Mitől vagy káoszban? Ezek szerint van már babád? Azt írtad, megint...


Nekem 5 év után lett lombikbabám, azóta is történet érdekességek a gyerkőccel is, megjártunk kórházat, voltak itthon viták, párszor összeomlottam vagy 10 percre, de már rajta vagyunk a tesón. Ha nem jön simán, nyár végén megyünk újra lombikra.

Szóval csak pozitívan!

Ha meg attól jobb, írd ki ide magadból, ami bánt, vagyunk páran, akik szívesen meghallgatunk. Vagy elolvasunk. Vagy mi. :-))

2010. jan. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!