Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25-hetes kismama társaim! Ti...

25-hetes kismama társaim! Ti hogy vagytok? Nektek mikor szokott általában mozgékony lenni a pici?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy reggel,délbe stb.....
2009. márc. 4. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 26 hetes vagyok és egy rendkívül aktív kislegény anyukája.Minden napszakban élénk,este viszont velem együtt elalszik,így nyugodtak az éjszakáim.Ha délután lepihenek egy kicsit,észrevettem,hogy akkor ő is elalszik,bárcsak így maradna!
2009. márc. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

25+2 napos vagyok, egyelőre még elég jól érzem magam, szóval még nem vagyok fáradékony. A babám nagyon aktív, reggel, ha ébredek, mocorog, délelőtt szokott egyszer, ebéd után mindig, aztán már csak estefelé. Van úgy, hogy éjjel 2-3 között felébredek rá, de nem mindig.

Ti?

2009. márc. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia!Nálunk is,reggel délben,meg este álltalában:-)én is jól érzem magam,csak a poci nem nő még!!de szerintem majd most fog beindulni.
2009. márc. 4. 13:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok, én még csak 23 hetes vagyok de nálunk általában evés után:) főleg ebéd után és este szokott mozgolódás lenni.
2009. márc. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

13.51-es vagyok

A poci miatt ne aggódj... Előző terhességemkor a 21. héten simán elmentem uh-ra abban a térdnadrágomban, amit még terhesség előtt hordtam. Most meg már január közepétől csak a kismamanadrágot tudom felvenni... Szóval nálam sem volt egyforma, szerintem attól is függ, hogy ez hányadik terhességed!

2009. márc. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!