Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akiknek még nincs babájuk,...

Akiknek még nincs babájuk, eldöntötték már, hogy mi lesz a neve?

Figyelt kérdés
Ha majd egyszer nekem lesznek babám, akkor ha lány lesz Anna Abigél, ha fiú, akkor Attila András lesz a neve.
2010. jan. 13. 21:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nekem is vannak favorit neveim , aztán ki tudja a páromnak mennyire fog tetszeni :)
2010. jan. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Enyém Orsi vagy Zsófi lesz, ha lány, és ha fiú, akkor Botond vagy Balázs :)
2010. jan. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nekem már van egy babám de már évek óta tudom h Dániel ha f és Emma ha L :)
2010. jan. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Van egy 4 hós kisfiam és pont hétvégén a nagyszülőknél mondtam, h ha a következő babánk kislány lesz én nagyon szeretném, h Abigél legyen a neve. Az apukájának nem tetszett az ötlet, de ehhez nagyonfogok ragaszkodni, mert a kisfiamat Bencének hívják -most már el sem tudnám képzelni h más legyen a neve- de én pocis koromban nagyon szerettem volna, h Gellért legyen a neve. Majd a következőnél nem hagyom magam :)))
2010. jan. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

már az együtt járás első heteiben szóba jött poénszinten a téma, és akkor megbeszéltük, hogy Anna és Botond babáink lesznek.

Ancsánk most 16 hós, és febr végére várjuk Botond születését :)

2010. jan. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Kislány koromban elhatároztam, hogy az én kisfiamat Richárdnak fogják hívni.

Később tuti biztos voltam abban, hogy a kisfiam csakis Bendegúz lehet.

A kisfiamat Botondnak hívják.

2010. jan. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen, mi is eldöntöttük, ha fiú Dáriusz, ha lány Jázmin..elmondtuk mindenkinek és le is nyúlták a "Jázmint"! Szerencsére fiúnk lett! Azóta van új lánynevem, de azt már nem árulom el.. :)
2010. jan. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én annak idején eldöntöttem, hogy mi lesz a gyerekeim neve, aztán amikor terhes lettem a fiammal, már tök mást akartam :) Most nagyjából biztos vagyok benne, hogy ha egyszer lesz egy lányom, neki mi lesz a neve (Kendra), de hát ugye a fiú név is megvolt régen, mégse az lett. Ha újból fiam születne, akkor ő Pongrác lenne. Szóval a kistesónak egyenlőre ez a két név van, de mire ott tartok, hogy már a pocakban lesz, addigra lehet, hogy meggondolom magam. 6-7 éven belül úgysem lesz tesó.
2010. jan. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia!


A mi kisebbik lányunk is A bigél,és nekem ez a név már vagy 8 éve meg volt,de csak nem akart összejönni a baba.Mindenkire tukmáltam rá a nevet,mert úgy gondoltam nem lesz több gyerekem.Szerencsére lett, a név meg nem kellett senkinek,így hát csak nekünk van a környezetünkbe Abigél.Ha valaki kérdezi mi a neve és mondjuk,nagyon tetszik mindenkinek,meg hogy honnan jutott az eszembe,nem tudom egyébként,már nem emlékszem hol hallottam először.DE nagyon szeretjük a nevét.

2010. jan. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Gertrúd, Gréta, Gerda
2010. jan. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!