Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Angliai anyukák! Ti meddig...

Angliai anyukák! Ti meddig terveztek kint maradni a családotokkal Angliában? Pár év vagy örökre? Folyt. Lent.

Figyelt kérdés
Ird meg légyszíves pár sorban, hány évesek vagytok ill. a gyermek hány éves és hogy miért maradtok vagy miért mentek majd haza.
2010. jan. 12. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 5 hónapos terhesen jöttem haza első babával és apával, mert nem bírtam a család és a barátok nélkül. Azt hiszem jól döntöttem. A fiam most 14 hónapos én 28.

2010. jan. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A ferjemmel egyutt 35 evesek vagyunk, van 2 lanyunk (9,5 eves es 21 hos) a harmadikat most varjuk, 19+5 hetes vagyok. Nem megyunk haza, a 2 tesom is itt el evek ota. Otthon csak a robot volt eveken keresztul (nover vagyok, a ferjem soforkent dolgozott), alig talalkoztunk es sehova se haladtunk. 1,5 eve vagyunk kinnt, mindenunk megvan, kenyelmesen elunk, pedig en meg nem is dolgoztam. Ha 3. baba betolti a 2 evet, akkor megyek dolgozni, gondolom akkor meg jobb lesz.
2010. jan. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
31 eves vagyok most varjuk elso babankat. Ferjem 36. Nem megyunk haza. 4 eve elunk kint. Az oka, hogy maradunk: Mindkettonknek jol fizeto munkahely en logisztikan dolgozom a ferjem mernok. Sikerult az iden nagy nehezen hazat vennunk hitelre, mellette meg boven tudunk tartalakolni es feretenni a szuletendo babanknak es fentartani ket autot. Hianyzik neha a csalad, meg a jo meleg nyar de nem mennenk haza az elet minosege miatt.
2010. jan. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mi is 4 éve vagyunk kint van egy lassan 9 hós babánk. A család nagyon hiányzik de az életszínvonal itt jobb. Nehéz dönteni, hogy menni vagy maradni. Még adunk pár évet magunknak, hogy döntsünk.

Ti merre laktok? Mi W4.

Jó babavárást! :)


Még várok válaszokat!

2010. jan. 13. 18:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Igaz mink Németországban élünk 6.éve.Van egy 2 éves lányunk,most várjuk a tesót.E`n minde´g is haza akartam menni,de már inkább maradok az élet vitel miatt is,és azért mert most vettünk házat.Ez eldöntötte,hogy maradunk.Igaz a családom nagyon hiányzik.Ritkán találkozunk,ráadásul ök nem tudnak jönni mert betegek.....

Anyum, 2x volt kinnt,apu egyszer sem.Még jó,hogy növérem otthon van,de ........

Na meg a gyerekeknek jobb lesz szerintem itt felnöniük.Jobb neki futásuk lesz a jövöre,ha még lesz egyálltalán jövö.........

2010. jan. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a te válaszodat is.

Anno én ki sem akartam jönni aztán max. egy évet akartam és még mindig itt vagyunk.:)

Jó babavárást!

2010. jan. 15. 15:51
 7/7 anonim válasza:

angliai kismamák, anyukák!

szeretettel várunk titeket a HUNUK.com angliai magyarok közösségi oldalán


Szívesen vennénk ha megosztanátok szigetországban szerzett babavárási és gyermeknevelési tanácsaitokat.


[link]

HUNUK - Az Egyesült Királyság leggyorsabban fejlődő magyar közösségi oldala

2010. júl. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!