Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » MIt produkál már az 1 éves...

MIt produkál már az 1 éves gyermeked?

Figyelt kérdés

Az enyém megmutatja az okos fejét, fülét, pici pociját.


A tied mit tud?


2010. jan. 12. 13:02
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
4 hónaposan? Akkor ő egy csodagyerek:))))))))
2010. jan. 13. 09:11
 12/15 anonim ***** válasza:

Csodagyereknek nem mondanám. Szerintem az más kategória. Az viszont biztos, hogy nagyon igényli, hogy foglalkozzunk vele, és szövegeljünk neki. Általában én vagyok vele egész nap, mert apukája dolgozik. A babám pedig nappal nemigen alszik, így amikor a házimunkát végzem, közben folyamatosan beszélgetek neki, hogy mit csinálok, közben verselek, énekelek neki, hogy ne nagyon unatkozzon. Nagyon sok mindent megért már és figyel. Hallanád esti fürdetéskor, amikor apukája nem tudja fürdetni, mert dolgozik, milyen édesen "mondogatja", hogy "ap-ap", én meg magyarázom neki, hogy keresi a pelusra valót és majd jön, olyan aranyosan néz olyankor.:)

Én úgy vagyok ezzel, hogy lehet ezeket tudja, de lehet hogy majd épp másban lesz lemaradva a társaihoz képest. Én nem erőltetek semmit se. Még azt sem hogy például a fejecskéjét nem tartja még stabilan (néha meginog kicsit) és a védőnő kikötötte, hogy majdnem egész nap hason legyen, hogy erősödjön, de ha egyszer ordít, mert nem bírja a hason fekvést 20 percnél tovább, nem kényszerítem, majd eljön az ideje annak is.

Minden kisgyerek más és más, és épp ettől olyan aranyos mindegyik. Jó babázást mindenkinek!:))

2010. jan. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nem vezetsz neki internetes naplót? Szívesen megnézném.

Én mindkét lányomnak blogolok.

2010. jan. 13. 12:43
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Írtam privit. Megkaptad?

2010. jan. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Megkaptam, de rendszerhiba miatt nem jelenik meg a szöveg.

Küldd el mégegyszer!

Köszi!

2010. jan. 18. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!