Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki szülés után...

Van itt olyan aki szülés után csináltatott hasplasztikát tb támogatással?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam van ilyen.Mik a feltételei?
2014. júl. 31. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha létezik is ilyen, akkor nagyon-nagyon szigorú szabályai, feltételei vannak.

Tehát csak mert kicsit csíkos, kicsit megereszkedett, kicsit kötényhasa van valakinek, azt még nem csinálják meg TB támogatással, az fizetős.

Ha valakinek valami iszonyat módon néz ki, nagyon zavaró, nagyon csúnya, a napi életvitelét negatívan befolyásolja, akkor esetleg lehet TB által támogatott egy ilyen műtét, de egyébként nem az. Kicsit sokba kerülne az államnak, ha minden nő, aki szült gyereket hasplasztikára menne.:)

2014. júl. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Se has se mell plasztika nincs Tb alapon. Szépészeti műtétet nem fizetnek.
2014. júl. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Jo a kerdes es a valaszok is es eszembe jutott, hogy minden no, aki anya lesz es szetnyulik a bor a testen minimum megerdemelne egy hasplasztikat!
2014. júl. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Két okból kifolyólag támogatja aTb a hasplasztikát.

1:Ha pszihologustól viszel papirt,miszerint nem tudod elfogadni magad és ez már kihat az életviteledre,depis vagy tőle stb.

2:Ha igazoltan fogytál min.10bmi-t a testsúlyodból,ami 30kg nak felel meg.Én ez utóbbit tudtam igazolni és második szülésem után 2évre megcsináltattam.

De csak akkor érdemes ha többet nem akarsz szülni.

2014. júl. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%

# 3/4


Persze meg torony órát lánccal közpénzből. Államnak sem fán terem a pénz, vagy te szeretnél gyerek adott amiből kifizetnék ez?

2014. júl. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
#5...Toronyorat lanccal is elfogadnak sokan ha az allam adna...hasplasztika meg igenis realis - szerintem. Frankon szerinted realis, hogy haverok es csaladtagok dolgoznak a kozigazgatasban jopenzert? Arra allambacsinak kapasbol telik azonban hasplasztikara egy tobb gyermekes anyanak nem???!!! - aki mellesleg mig dolgozott allambacsinak jo kis zsiros adot fizetett.... szerintem minden Anya megerdemelne!!! Minimum hala azert, mert szult egy ujabb adofizetot es velhetoen hasznos tagot az allamnak.
2014. júl. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

69%-os,legalább ne okoskodj!Mellplasztika is létezik TB alapon annak,aki betegség(pl. mellrák)vagy baleset miatt veszítette el a cicijét.

Hasplasztika is van TB alapon.Fentebb már leírták.

2014. aug. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!