Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen segélyszervezetnél...

Milyen segélyszervezetnél tudnék a manómnak plédet játékokat kérni igényelni?

Figyelt kérdés
Sajnos a páromat kitették a munkahelyéröl még tavaly de már útban volt a manónk senkire nem számithatunk és mivel román nem talál magának munkát.Nagyon rossz anyagi körülmények között élünk de szeretném ha a babámnak tudni szerezni 1-2 játékot ill 1 kis plédet.Most 6 hónapos a pici lányom és már szükségem lenne erre-arra ezért szeretném tudni h hova fordulhatok ilyen esetben.Kérem azt aki hasonló helyzetben volt/van az irja le h kihez fordulhatok anélkül h a manómat elvegyék tölem.
2010. jan. 9. 23:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
13:08-as, Te ezt kinek mondod??? Max. annak mondanám a válaszolók közül, aki azt írta, hogy net-előfizetés helyett vegyen kaját. Az nem túl kedves valóban, de a valós segítséget nyújtókat is leszóltad??? (mert ez csak 1 válasz volt... )
2010. jan. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a segítséget és h vettétek a fáradságot és írtatok jól estek a szavaitok!
2010. jan. 10. 21:17
 13/17 anonim ***** válasza:
37%
Elsőnek és netesnek írtam,akinek nem inge...ismered a közmondást...ezért is nem értem a nagy lepontozást:(Rosszul esik,hogy segítenék,de még azt is lehúzzák...úgy látszik igazam van,hogy itt a többség szuperanyunak képzeli magát
2010. jan. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Én mindenkit felpontoztam!Még a netest is hisz neki is lehet véleménye!Neked 13:08-as külön köszönöm a spórólós válaszodat sokat segítettél vele
2010. jan. 10. 22:33
 15/17 anonim ***** válasza:
köszi. nagyon rendes vagy. bocsi valóban nem neked akartam beszólni a netes hsz-el hanem csak simán fáradt voltam és nem tudtam rendesen megfogalmazni. csak tudod kamuzás szaga vt a dolognak mivel olyan szegénynek irod magad és közben itt csevegni van lehetőséged. De mostmár válaszoltál, és tudom h nem te fizeted a netet , szóval bocsi az előitéletért és próbálok mostmár rendesebb lenni
2010. jan. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Szia semmi gond.Igaziból nem tudhattad.de így most már tisztáztuk a félre értést.Mindenesetre köszönöm h válaszoltál.És még annyit szeretnék hozzá tenni h nem azért írtam ki a kérdést h kolduljak hanem azért mert tényleg nem tudtam h hova fordulhatok azért h a kislányomnak 1 pár játékot beszerezzek.Sajnos nem úgy állunk anyagilag h megtudjuk venni.Mindenkinek köszönöm a sok segítséget.
2010. jan. 12. 01:39
 17/17 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 22:01

Első vagyok!

Ezek szerint nem tudsz a sorok között olvasni,mert én semmi sértőt nem írtam! Olvasd újra! Írtam,hogy elég szomorú,hogy gyermeke van,és nem tud játékot,plédet venni.Azért szomorú,mert ezek nem "drágakövek" ami elérhetetlen,hanem ami kell,és éveken keresztül dolgoznak de az ország lehetetlenné teszi,hogy egy család nyugodtan felnevelje a gyerekét.Itt olvasom nap mint nap,hogy van akinek 20 ezer forintos cipő nem okoz gondot,vagy éppen Floridába mennek nyaralni vagy ahol nemrég lehurrogtak,hogy milyen gáz,mert sajnálok 25 ezer forintot egy szépségcsomagra.Ilyenkor az jut eszembe,bárcsak mindenkinek ilyen gondjai lennének,és nem az,hogy hol kapjon a kicsire dolgokat!

Azt se szántam sértésnek,inkább vigasznak,hogy azért mert nem tud játékot,vagy plédet venni még nem kell félnie az anyukának,hogy a gyámügy elveszi a gyerekét.Ez a legrosszabb amitől mindenki fél,és felesleges még szegénynek ez miatt is aggódni..

NOS! MI sértőt írtam még????

2010. jan. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!