Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen segélyszervezetnél...

Milyen segélyszervezetnél tudnék a manómnak plédet játékokat kérni igényelni?

Figyelt kérdés
Sajnos a páromat kitették a munkahelyéröl még tavaly de már útban volt a manónk senkire nem számithatunk és mivel román nem talál magának munkát.Nagyon rossz anyagi körülmények között élünk de szeretném ha a babámnak tudni szerezni 1-2 játékot ill 1 kis plédet.Most 6 hónapos a pici lányom és már szükségem lenne erre-arra ezért szeretném tudni h hova fordulhatok ilyen esetben.Kérem azt aki hasonló helyzetben volt/van az irja le h kihez fordulhatok anélkül h a manómat elvegyék tölem.
2010. jan. 9. 23:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
34%

A vöröskereszt biztos segít...

Elég szomorú,hogy van egy gyermeked aki még kicsi,és már ilyesmi is gondot okoz! Igaz már késő azt tanácsolni,hogy ne vállaljatok babát amíg rossz anyagi körülmények között vagytok,de vigaszképpen annyit,hogy azért mert nem tudsz játékot vagy plédet venni,nem fogják elvenni tőled a lányodat! Amíg gondoskodol róla,megfelelően táplálod,és nyugodt körülmények közt él addig senki nem fog zaklatni a gyámügyesektől!

2010. jan. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Itt hívd fel az ügyvezetőt, ő már több száz tonna segélycuccot szétosztott és szerintem mindig van neki egy-két zsákkal tartalékban. Tutira segíteni fog.


[link]

2010. jan. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
28%

Jah és mondd le a netet vegyél inkább kaját.

(Bocsi a hangnemért tényleg együtt érzek meg minden.)

2010. jan. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Írj privit, küldök amit tudok. Lány, fiú? Mekkora ruhák kellenek? Az én lányom is fél éves.
2010. jan. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Vöröskereszt
2010. jan. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Írj nekem is e-mail címet, ha megjön a GYED-em,(sajnos elvileg hónap végén) szívesen küldök 1-2 dolgot én is, az én babám is fél éves, csak fiú.

2010. jan. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
A netet nem én fizetem én csak használom albérletben vagyunk és a házinéni bekötette az elözö lakók kedvéért ö is idejár netezni és emiatt van.Köszönöm a segitségeket.
2010. jan. 10. 11:04
 8/17 A kérdező kommentje:
ja és amikor megfogant a babánk nagyon jól éltünk emiatt eszünkbe se jutott elvetetni söt alig vártuk de pillanatra sem gondoltuk h a párom elvesziti a munkáját ráadásulazért mert román szóval erröl ennyit.
2010. jan. 10. 11:06
 9/17 anonim ***** válasza:
30%

Milyen rosszindulatúak vagytok,jesszusom felfogjátok mit beszéltek? Kerülnétek ti ilyen helyzetbe és utána pofázzatok:@Uhhh milyen utálatos gyökér banda,fujjj köpnék egyet rátok ^^


Amit én tudok tanácsolni,az az,hogy menj turiba,ott is nagyon jó cuccokat lehet kapni, vörös kereszt stb segít.Én küldenék szívesen de még egy hónapos sincs a lányom:(Amúgy te is tudsz spórolni, tisztítószerek helyett használj ecetet,szódabikarbónát,mosódiót és mosószódát,sokkal olcsóbb mint a tisztítószerek és jobban fertőtlenítenek:)

A másik meg,hogy játékokat,most kezdetlegeseket tudsz neki varrni te is hidd el:)Sőt még ruhákat is,én is magam varrom a lányom ruháinak felét:)Csomó szabásminta van fent a neten:)

A másik a kaja...a match winny-s termékei tök olcsóak,vagy vegyetek tescoban auchanban ételt, a babának meg magad főzz úgy olcsóbb,most még nem kell sokminden mert csak most kell kezdeni a hozzátáplálást:)


Légy optimista,midnen kakiból ki lehet mászni.Ha más nincs,akkor menjetek egy időre anyaotthonba,az is átmeneti megoldás és ott azért nem lesztek vezsélyben,asszem mág a párod is bemeet látogatni:)


Sok szerencsét kívánok:)

2010. jan. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

először is: sajnálm, hogy ilyen helyzetben vagytok!

nézz fel erre az oldalra, hátha segít: www.adhatkaphat.hu itt van aki felajánl, van aki kér!!!

én sajna most csak ennyivel tudok segíteni, mert mi még csak most várjuk a babánkat!

2010. jan. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!