Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Párotok hogy viszonyult a...

Párotok hogy viszonyult a szülés után megváltozott testetekhez?

Figyelt kérdés
császármetszésem volt
2014. júl. 15. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is császárom volt és egy korábbi műtéti heg is van a hasamon. Több a csíkos rész, mint a nem csíkos és még meg is ereszkedett rajta a bőr, plusz maradt rajtam 10kg. Azt tudni kell, hogy minden erőmmel a változáson vagyok, magam miatt, nem miatta, és ezt ő is tudja, büszke rám ezért. De soha, semmikor nem éreztette velem, hogy ne tetszenék neki így is. Épp tegnap este vagy fél órát puszilgatta, simogatta a hasam, a legnagyobb lámpafénynél, a legnagyobb szeretettel. Hálás vagyok neki azért, hogy mindenhogy szeret (szeretett soványan, szeretett ducin, szeret most így is, és szeretni fog akkor is, ha a kívánt változásokat elértem). Vele, tőle, mellette tanultam meg azt, hogy a külső csak egy dolog, de a valódi szeretet nem ebből fakad. Tegyünk az egészségünkért, magunkért, amennyit tudunk, de amin nem lehet változtatni, azon ne áldozzuk fel a jókedvünket, lazaságunkat, és ne gyártsunk magunknak felesleges gátlásokat. :) N30
2014. júl. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy, mint előtte.

Engem azért zavar, hogy ez vagy az megváltozott rajtam, de ő mondta, hogy szültél egy gyereket, a mi gyerekünket, ez ezzel jár, ezt nem lehet elkerülni, ezt nem lehet szabályozni, úgyhogy ő így fogad el és így is ugyanúgy tetszem neki.

2014. júl. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól,mert tudta,hogy amint lehet,tenni fogok ellene,tettem is.egy gyerek hosszútávon nem jár,nem járhatna azzal,hogy az anyuka megcsúnyul.
2014. júl. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 +bloodred+ ***** válasza:
100%
Semmi változást nem látok rajta, pontosabban nem láttam, mert már az összes 23 kg pluszt leadtam. Az alakom majdnem a régi, csak a hasamon vannak striák, de vékonyak és halványak. De szülés után plusz 13 kg-val is ugyanúgy viszonyult hozzám, egy szóval se mondta, hogy fogyjak vagy valami. Én természetes úton szültem, lent sincs különösebb változás, a szex ugyanúgy működik.
2014. júl. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A császármetszéstől nem változik meg a tested, csak a hízástól, túlsúlytól!

Ha simán szültél volna is így néznék ki.

É az első után leadtam a felszedett 30kg-ot, de most a második után nem megy. Sokat eszem. Ennek ellenére ugyan úgy kíván, szeret .

Talán most jobban szeretjük egymás mint ezek előtt.

Nem csak azért szeret ahogy kinézek, hanem inkább azért amilyen vagyok.

2014. júl. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Buszke volt h szules utan 2 hettel mar ugy neztem ki mint terhesseg elott. Kiveve a mellem mert az log nagyon. De jobb a kapcsolatunk es a szexualis eletunk is jobb
2014. júl. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Örült, mert a telt, formás idomokat szereti:) Most dolgozok még a maradék 6-7 kilón ami rajtam maradt, de szerinte már nem kéne leadnom. A császármetszés hege alig látszik, nekem nagyon jól csinálták, egy évvel utána már csak egy halvány csík és rövidebb is lett. Az semmiben sem zavarja, nem szokta szóvá tenni. A hasam talán kicsit petyhüdtebb, de mivel nemrég hagytam abba a szoptatást, majd most próbálom tornával formába hozni. Remélem akkor visszajön a régi forma.
2014. júl. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Rajtam van plusz 10 kiló, tudja, hogy utálom így magam, úgyhogy igyekszik mindig bókolni, folyton dícsér, hogy milyen jól áll egy-egy ruha, ha sminkelek azonnal észreveszi :) próbálja bennem tartani a lelket.

De még a terhességem előtt is volt egy év, hogy jól meghíztam, akkor is ugyanúgy tetszettem neki, egy szóval nem mondta soha, hogy fogyózzak.

2014. júl. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszaitokat!
2014. júl. 15. 18:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!