Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Kárpáti vezetéknévhez...

A Kárpáti vezetéknévhez melyik női név tetszik nektek legjobban?

Figyelt kérdés

Eddig ezek jöttek szòba:

Noèmi,Lèna,Eszter,Lìvia,Jùlia,Hajnal,Viola,Lejla

Saját ötleteket is írhattok.



#vezetéknév #lánynév #nèvválasztás
2014. júl. 11. 20:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszönöm az eddigi válaszokat.Úgy látom megoszlanak a vèlemènyek.Nagyon nehèz a döntès.:-)A fèrjemnek is a Laura tetszik,de èn sosem szerettem,talán azèrt sem mert csak a gimis osztályomban három lányt hívtak ìgy.Ma márt ritkább nèvnek számìt?A Lìvia volt az első közös kedvenc,de megnèztük a jelentèsèt:irigy,rosszakaratú.Szerintetek mennyit számìt ez?Köszi mindenkinek.
2014. júl. 14. 08:16
 12/14 anonim ***** válasza:
Az Olívia nem tetszik? Nincs negatív jelentése, és szerintem szebben is hangzik. :)
2014. júl. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A Laura szerintem nem túl gyakori, és nagyon szép név, a vezetéknevetekkel pedig szuperül hangzik! :)
2014. júl. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Noémi
2014. dec. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!